lll

Aktualności

Zostań pilotem - ostatni w tym roku nabór na szkolenie teoretyczneZostań pilotem - ostatni w tym roku nabór na szkolenie teoretyczne
2021-05-11 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego BPL, pilota szybowcowego SPL, pilota samolotu lekkiego LAPL(A) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Rozpoczęcie sezonu 2021Rozpoczęcie sezonu 2021
2021-05-06 // czytaj cały
W sobotę 8 maja ruszamy z lotami. Wszystkich chętnych zapraszamy tradycyjnie na odprawę o godz. 9.00
Zmarł Tadeusz WiśniowskiZmarł Tadeusz Wiśniowski
2021-04-01 // czytaj cały
Z przykrością informujemy że odszedł nestor modelarstwa lotniczego w Nowym Targu Tadeusz Wiśniowski. Modelarstwo lotnicze to było całe jego życie.
Komunikat z otwarcia ofertKomunikat z otwarcia ofert
2021-03-20 // czytaj cały
na wykonanie projektu i budowę hangaru z przeznaczeniem na stację obsługi samolotów.
Konkurs ofert - hangarKonkurs ofert - hangar
2021-02-24 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ ogłasza konkurs ofert na wykonanie projektu i budowę hangaru z przeznaczeniem na stację obsługi samolotów o wymiarach zewnętrznych 12 m (długość) x 14m (szerokość) x 7 m (wysokość).
Zawody Balonowe już w ten weekendZawody Balonowe już w ten weekend
2021-02-17 // czytaj cały
W dniach 20 i 21 lutego b.r. na Podhalańskim niebie ponownie pojawią się balony podczas rozgrywanych VIII Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych o Puchar Firmy Podhalańskie Centrum Dystrybucji „ SALAMI”.
VIII Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o puchar PCD Salami - zaproszenieVIII Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o puchar PCD Salami - zaproszenie
2021-01-14 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ i Firma PCD SALAMI zapraszają do wzięcia udziału w organizowanych na Podhalu VIII Nowotarskich Zimowych Zawodach Balonowych.
Konkurs ofert - wykonanie i montaż stalowej wiatyKonkurs ofert - wykonanie i montaż stalowej wiaty
2020-12-29 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ ogłasza konkurs ofert na wykonanie i montaż stalowej wiaty
zadaszającej kontenerową stację paliw o wymiarach (11m x 10m x wys. 4,29m) z poszyciem
dachowym z blachy trapezowej.
Konkurs ofert - Płyta warstwowaKonkurs ofert - Płyta warstwowa
2020-12-29 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ ogłasza konkurs ofert na budowę szczelnej , zmywalnej
i nienasiąkliwej płyty warstwowej o powierzchni 151,6 m2 pod kontenerową stację paliw
wraz z wykonaniem kanalizacji opadowej z separatorem substancji ropopochodnych
z odprowadzeniem do zbiornika retencyjno-odparowującego.
3. PIKNIK SZYBOWCOWY NA GÓRZE LITWINKA ODWOŁANY3. PIKNIK SZYBOWCOWY NA GÓRZE LITWINKA ODWOŁANY
2020-09-15 // czytaj cały
Z przykrością informujemy o odwołaniu zaplanowanego na 18 – 20 września 3. Pikniku Szybowcowego w Czarnej Górze.
[1] 2 3 4 5 ... 35 » następna