Piknik lotniczy - oferta współpracy

2010-05-17 //Wstecz
Zarząd Aeroklubu Nowy Targ ma zaszczyt zaprosić do współpracy przy organizacji Pikniku Lotniczego organizowanego z okazji 80-lecia powstania lotniska w Nowym Targu, pierwszego lotniska turystycznego w Polsce. Piknik będzie miał miejsce w dniach 24-25 lipca 2010r. na lotnisku miejskim w Nowym Targu.

Jest to największa impreza tego typu na Podhalu. Piknik odbywał się już kilka krotnie i gromadził dużą publiczność, dochodzącą do 6 000 – 8 000 widzów dziennie.

Piknik trwa dwa dni i ma charakter imprezy plenerowej. W czasie jego trwania przewidujemy różne atrakcje, m.in. akrobację samolotową, Grupa Specjalna Policji w śmigłowcu Kania oraz Ich specjalny wóz saperski z robotem, desant spadochronowy 6 Brygady Desantowo-Szturmowej z Krakowa oraz pokazy walki wręcz i sprzętu wojskowego, akrobacja szybowcowa, samoloty zabytkowe oraz inne statki powietrzne w tym balon na ogrzane powietrze . Przewidujemy również zaproszenie Grupy Akrobacyjnej „Żelazny” lecz jest to uzależnione od wielkości środków pozyskanych od sponsorów. W czasie trwania imprezy będą organizowane samolotowe loty widokowe oraz pokazy modeli latających.

W centralnym punkcie umieszczona będzie profesjonalna scena, gdzie odbywają się koncerty. Prowadzony jest również cały szereg konkursów i zabaw sportowo – rekreacyjnych. Nagrodami w tym roku będą skoki spadochronowe
w tandemie oraz loty widokowe samolotem i szybowcem oraz upominki. Całość imprezy prowadzona jest przez profesjonalnego spikera, który oprócz komentowania bieżących wydarzeń zapewni przekazywanie informacji o sponsorach, współorganizatorach pikniku oraz wszelkich atrakcjach przez nich zapewnianych. Występom scenicznym towarzyszyć będzie prezentacja Grup Rekonstrukcji Historycznej z terenu małopolski i Podhala, wystawa najnowszych modeli samochodów i motocykli, tor do jazdy quadem oraz strzelnica paintball/ASG. Dla najmłodszych przewidujemy dmuchane miasteczko, zjeżdżalnię, ścianki wspinaczkowe oraz wiele innych atrakcji.

Takie nagromadzenie atrakcji oraz duży zasięg terytorialny stwarza możliwości dotarcia z reklamą do szerokiego grona potencjalnych klientów, zarówno widzów pikniku , jak i mieszkańców okolicznych miejscowości.

Pragniemy zaznaczyć, iż popularność pikniku wciąż rośnie, a co za tym idzie zwiększa się ilość jego uczestników. W celu promocji imprezy została nawiązana współpraca z mediami lokalnymi oraz lotniczymi, które zapewnią informację o tym wydarzeniu. W celu rozreklamowania imprezy zostaną rozwieszone plakaty
w największych okolicznych miejscowościach (Zakopane, Nowy Targ, Rabka, Szczawnica) oraz umieszczona informacja w prasie lokalnej.

Oczekujemy, że współpraca z nami pomoże Państwu w promocji firmy, a nam umożliwi zorganizowanie imprezy na miarę oczekiwań wszystkich uczestników.
W związku z powyższym liczymy na uzyskanie od Państwa pomocy finansowej, która jest niezbędna przy organizacji tego typu imprez. Jesteśmy też otwarci na inne formy współpracy zaoferowane przez Państwa.

My ze swej strony dajemy szeroką ofertę naszych możliwości reklamowych.

1. Wyłączność reklamy w danej branży w czasie trwania pikniku.
  2. Ustawienie dostarczonych banerów, tablic i plansz reklamowych w otoczeniu sceny jak i  na przyległym terenie.
  3. Umieszczenie logo firmy na stronie internetowej Aeroklubu Nowy Targ
  4. Udostępnienie miejsca na ustawienie stoisk handlowych lub reklamowych na terenie imprezy.
  5. Umieszczenie logo Państwa Firmy jako SPONSORA na wszystkich materiałach drukowanych i  rozprowadzanych przez Organizatora dotyczących Pikniku Lotniczego oraz obchodów 80-lecia powstania lotniska w tym profesjonalnego wydawnictwa na temat historii lotniska w Nowym Targu
  6. Reklama lotnicza – baner ciągniony w czasie lotu za samolotem
  7. Promocja typu Public relations relacje prasowe i telewizyjne przez media lokalne z  informacją o SPONSORZE
  8. Prezentowanie i  reklamowanie Firmy przez prowadzącego imprezę podczas jej trwania.
  9. Umożliwienie przeprowadzenia prezentacji i dystrybucji materiałów promocyjnych podczas trwania pikniku
  10. Inne propozycje wynikłe w trakcie indywidualnych negocjacji.
  11. Szczegółowe zasady reklamowania określone zostaną w umowie pomiędzy sponsorem a organizatorem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy organizacji pikniku, który będzie wielkim świętem lotnictwa w naszym regionie, a dla Państwa szansą na skuteczną reklamę i promocję.

z poważaniem

Andrzej Łapsa

Wiceprezes aeroklubu Nowy Targ

kontakt:

Aeroklub Nowy Targ

ul. Lotników 1

tel/fax:+48 182646616

www.aeroklub.nowytarg.pl

aeroklub@nowytarg.pl

osoby odpowiedzialne:

· Robert Koprowski - 604403033, e_mail: aeroklub@nowytarg.pl

· Andrzej Łapsa - 601526376, e_mail: wiceprezes@aeroklub.nowytarg.pl

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Aeroklub Nowy Targ, ul. Lotników 1, 34-400 Nowy Targ

e-mail: aeroklub@nowytarg.pl, www.aeroklub.nowytarg.pl

tel. /fax +48 18 2646616

NIP 735-24-51-538 REGON 492703766

ORGANIZACJA SZKOLENIA LOTNICZEGO ULC-PL-CTO-24/2008

Nowy Targ, TIME @ "d MMMM yyyy" 17 maja 2010r.

Hotel Skalny Dworek ***
ul.Krakowska 7a
34-400 Nowy Targ

My ze swej strony dajemy szeroką ofertę naszych możliwości reklamowych.

1. Wyłączność reklamy w danej branży w czasie trwania pikniku.
  3. Umieszczenie logo firmy na stronie internetowej Aeroklubu Nowy Targ
  6. Reklama lotnicza – baner ciągniony w czasie lotu za samolotem
  10. Inne propozycje wynikłe w trakcie indywidualnych negocjacji.

z poważaniem

Andrzej Łapsa