Zaproszenie na spotkanie z kandydatem na prezesa AP Włodzimierzem Skalikiem

2010-03-18 //Wstecz
Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się XXVII Walnym Zgromadzeniem Delegatów Aeroklubu Polskiego pragnę serdecznie zaprosić na spotkanie poświęcone najważniejszym wyzwaniom przed którymi stoi nasze Stowarzyszenie.

Ponieważ Prezes Aeroklubu Polskiego Jerzy Makula zapowiedział swoja rezygnację, zamierzam na XXVII WZD AP zgłosić swoją kandydaturę na tę zaszczytną, ale i trudną i odpowiedzialną funkcję. W związku z tym zapraszam wszystkich zainteresowanych członków AP, w szczególności zaś Delegatów Waszego Aeroklubu, abyśmy podczas wspólnego spotkania mogli przedyskutować założenia mojego programu uzdrowienia i docelowego funkcjonowania Aeroklubu Polskiego.

Wszyscy mamy świadomość w jak trudnej sytuacji znajduje się Aeroklub Polski. Jestem przekonany, że znalezienie optymalnych rozwiązań wymaga wspólnej i rzetelnej dyskusji, do czego w tym miejscu gorąco zachęcam.

Spotkanie odbędzie się w dniu niedzielę 21 marca 2010 o godz. 17.00 w siedzibie Aeroklubu Śląskiego w Katowicach na lotnisku Muchowiec..
Ze względu na mała ilość czasu, jaka pozostała do terminu spotkania proszę o przekazanie powyższego zaproszenia wszystkim członkom Waszego Aeroklubu.

Zapraszam też do odwiedzin mojej strony internetowej www.skalik.info poświeconej mojej aktywności w Aeroklubie Polskim.

Z pozdrowieniami
Włodzimierz Skalik