Lokale pod wynajem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą w Nowym Targu

2019-12-13 //Wstecz
Lokale pod wynajem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą w Nowym TarguZarząd Aeroklubu Nowy Targ odda w najem następujące pomieszczeniaz przeznaczeniem na działalność gospodarczą położone w budynku spadochroniarni na terenie lotniska w Nowym Targu.
  1. Sala o powierzchni 105 m2 i wysokości 5m.
  2. Sala o powierzchni 90 m2 i wysokości 5m.
  3. Sala o powierzchni 240 m2 i wysokości 5m.
Pomieszczenia nadają się na zajęcia sportowo-rekreacyjne ( typ: ścianka wspinaczkowa, badminton,  squash, aerobik, siłownie) lub magazyny materiałów lekkich.

Możliwość najmu pojedynczych sal oraz całości lokalu.
Istnieje możliwość obejrzenia pomieszczeń po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym – tel: 609 153 960 oraz uzyskanie dodatkowych informacji w siedzibie Aeroklubu przy ul. Lotników 1.

Pisemne oferty na wynajem prosimy składać w zaklejonych kopertach z napisem „Najem lokalu” w sekretariacie Aeroklubu przy ul. Lotników 1 do dnia 15 stycznia 2020 roku w dni robocze w godz. od  9.00 do 17.00