Zwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ

2019-05-31 //Wstecz
Zwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy TargUprzejmie informujemy, że Zarząd Aeroklubu Nowy Targ, na podstawie §12 ust.3 i 6 Statutu ANT, podjął uchwałę w sprawie zwołania na dzień 15 czerwca 2019r. (sobota) Zwyczajnego Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Aeroklubu Nowy Targ.

I termin zebrania został wyznaczony na godz. 10.00, natomiast II termin na godz. 10.15. Zebranie odbędzie się
w siedzibie Aeroklubu Nowy Targ przy ul. Lotników1.

Proponowany porządek obrad:

1. Powitanie uczestników zebrania przez Prezesa Zarządu Aeroklubu Nowy Targ.
  2. Sprawdzenie obecności i stwierdzenie quorum.
  3. Wybór Prezydium Zgromadzenia.
  4. Przyjęcie proponowanego porządku obrad.
  5. Zatwierdzenie regulaminu obrad.
  6. Wybory Komisji mandatowo-skrutacyjnej.
  7. Ukonstytuowanie się komisji mandatowo-skrutacyjnej.
  8. Ogłoszenie ważności Zgromadzenia i potwierdzenie zdolności do podejmowania uchwał.
  9. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu ANT za 2018 rok.
  10. Przedstawienie sprawozdania finansowego Aeroklubu Nowy Targ za 2018 rok.
  11. Przedstawienie sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej ANT za 2018 rok.
  12. Przedstawienie sprawozdania z działalności Sądu Koleżeńskiego ANT za 2018 rok.
  13. Dyskusja nad przedstawionymi sprawozdaniami.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności Zarządu ANT w roku 2018.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Aeroklubu Nowy Targ za rok 2018.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej ANT w roku 2018.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności Sądu Koleżeńskiego ANT w roku 2018.
  18. Rozpatrzenie wniosku Nowotarskiego Klubu Seniorów Lotnictwa w sprawie wyboru patrona Aeroklubu Nowy Targ.
  19. Wolne wnioski.
  20. Zakończenie Zgromadzenia.