Rozpoczęcie sezonu lotniczego !

2017-02-28 //Wstecz
Rozpoczęcie sezonu lotniczego !KWT i konferencja bezpieczeństwa 26 marca 2017 roku. KWT dla instruktorów 18 marca.

Informujemy, że w sobotę 18 marca 2017r. o godz. 9:30 w siedzibie Aeroklubu odbędzie się KWT oraz odprawa instruktorów i pilotów uczestniczących w przewozie.

Obecność obowiązkowa.

W sobotę 25 marca 2017r. o godz. 9:30 przeprowadzone zostaną szkolenia doskonalące dla pilotów szybowcowych z zakresu:

Wykorzystywanie termicznych, żaglowych i falowych prądów wznoszących- prowadzący Marek Lijewski

Postępowanie w sytuacjach awaryjnych (w tym ćwiczenia praktyczne [na ziemi i w budynku spadochroniarni :)]

w awaryjnym opuszczaniu szybowca i skoku ze spadochronem) - prowadzący Marek Lijewski i Dawid Bała

W niedzielę 26 marca 2017r. o godz. 9:30 w siedzibie Aeroklubu odbędzie się konferencja bezpieczeństwa lotniczego i KWT dla pilotów szybowcowych i samolotowych.

Obecność obowiązkowa !