Zebranie sekcji szybowcowej

2016-11-29 //Wstecz
Zebranie sekcji szybowcowejDrodzy Koledzy i Koleżanki, Członkowie Sekcji Szybowcowej Aeroklubu Nowy Targ. W związku z pojawiającymi się licznymi pytaniami związanymi z bieżącą działalnością Sekcji Szybowcowej jak i planami na przyszłość, chciałbym serdecznie zaprosić na zebranie robocze wszystkich członków sekcji, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 4 grudnia o godz 10.00 w siedzibie ANT.
W trakcie spotkania wybierzemy nowego przewodniczącego, jak również zajmiemy się omawianiem zarówno ostatnio zaistniałych problemów (holówka, mokry pas, itp.) jak i omówieniem bieżącego sezonu, pierwszego z wyciągarką w Naszym aeroklubie.
Serdecznie zapraszamy zarówno członków zarządu ANT, wszystkich członków Sekcji Szybowcowej instruktorów, pilotów, uczniów pilotów, jak i przede wszystkim członków obsługujących wyciągarkę. Zapraszam

p.o. Przewodniczący Sekcji Szybowcowej Robert Chełmecki