Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

2016-01-07 //Wstecz
Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocyJak co roku w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Aeroklub Nowy Targ ma zaszczyt zaprosić na licytację Vouchera na lot widokowy szybowcem.
Aukcja tutaj:

Lot około 15 min w rejonie lotniska Nowy Targ ( szybowce: Puchacz, Grob Twin Astir)

Jest to propozycja dla osób, które nie mają doświadczenia lotniczego, a chcą przeżyć niesamowitą przygodę lotniczą w postaci lotu nad przepiękną Kotliną Nowotarską z widokami na pasmo Tatr, Gorców i Pienin. Taki lot pozwala podjąć decyzję o rozpoczęciu szkolenia lotniczego lub przeżyć niezapomniane chwile zapoznając się z lotnictwem.

Aeroklub Nowy Targ certyfikowany Przewoźnik Lotniczy
( Certyfikat AOC wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego nr PL- 034A/14, PL-034B/14, PL-034G/14 )