Szybowcowe zawody w celności lądowania 2014

Telefon:

Doświadczenie: *

Aeroklub: *
Nocleg w Aeroklubie: ( pierwsze 5 osób)

* - pola obowiązkowe
Miło nam poinformować ze w dniu 11.10.2014 roku - sobota ( rezerwowy termin 12.10.2014 - niedziela ) w Aeroklubie Nowy Targ odbędą się szybowcowe zawody celności lądowania połączone z symbolicznym zakończeniem sezonu 2014.

Wszystkie loty odbędą się za wyciągarką szybowcem Puchacz z instruktorem( również osoby, które nie posiadają uprawnienia startu za wyciągarką ).

Opłaty:
Za udział w zawodach szybowcowych pobierana jest opłata 100 zł ( trening szybowcowy - płatny w dniu zawodów ). Obejmuje ona dwa starty za wyciągarką, poczęstunek w trakcie trwania zawodów oraz wieczornego grilla.

Zakwaterowanie:
Istnieje możliwość bezpłatnego noclegu na lotnisku. ANT dysponuje 5 miejscami noclegowymi (wymagany własny śpiwór). Decyduje kolejność zgłoszeń. W pobliżu jest też wiele pensjonatów (cena noclegu ok. 30-40zł/os).

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach prosimy o wypełnienie formularza u góry.

Program imprezy:
8:30 – zbiórka przed hangarem (przygotowanie sprzętu)
9:15 – rejestracja zawodników w świetlicy ANT
9:30 – odprawa w świetlicy ANT
11:00 - rozpoczęcie szybowcowych  zawodów w celności lądowania
17:00 – zakończenie zawodów – hangarowanie
17:30 – uroczyste ogłoszenie zwycięzców oraz rozdanie nagród
17:45 – uroczyste wręczenie dyplomów oraz odznak dla nowo wyszkolonych członków ANT
18:00 – grillowe atrakcje wieczoru
Program może ulec zmianie.

W przypadku, gdyby pogoda pokrzyżowała nam plany, zawody zostaną przeniesione na niedzielę 12.10.2014
Zachęcamy gorąco do wsparcia wieczornej imprezy wszelkimi wyczynami kulinarnymi :)

Pytania proszę kierować na adres zawody@epnt.pl

Fotki z 2013 roku.