9 PODHALAŃSKI RC MODEL SHOW

2014-09-08 //Wstecz
9 PODHALAŃSKI RC MODEL SHOWW dniach 2-3.08.2014 odbył się, jak to jest od dziewięciu lat piknik modelarski.
Wzięło udział 70 modelarzy z całej polski oraz ze Słowacji i Austrii ,tym samym piknik miał rangę międzynarodową.
Wystawionych modeli było ok. 100 w różnych wielkościach od 1,8 m do 5m  .Pogoda ,publiczność dopisała ,oprócz trochę  mocnego wiatru i kilku kropel podczas zawodów Freestyle i zakończania, wręczenia nagród.
Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich przybyłych na nasze lotnisko modelarzy jak i osobom i firmom pomagającym w organizacji pikniku.
Najlepszym podsumowaniem nie przez organizatorów lecz przez osoby uczestniczące jest motto opublikowane przez kolegę Tomka z Gdyni:
"Czy Podhalański RC AIR SHOW można porównać z dobrym sexsem ?
Myślimy o nim przed , przeżywamy w trakcie i nawet od razu po zakończeniu myślimy o następnym razie . Myślę ze wszyscy chylą głowę przed organizatorami za super RC Air Show w Nowym Targu , za perfekcyjną organizację , za umożliwienie polatania w tak zaje fajnym miejscu z super widokami za mega fajną atmosferę i możliwość integracji z tak niesamowitymi ludźmi z całej Polski ,za super jadło i oczywiście różnego rodzaju samoloty które można było obejrzeć"
 Cóż można dodać jedynie to że 10 Podhalański RC AIR SHOW już za rok i myślę że jeszcze bardziej zapadnie w pamięci nam i naszym gościom.
Wielkie podziękowania dla ;
  • Pana Burmistrz Nowego Targu Marka Fryźlewicza.
  • Zarządu Aeroklubu Nowy Targ pod wodzą Pana Pawła Kosa.
  • Członkom sekcji modelarskiej biorącym udział w przygotowaniach i realizacji.
  • Sponsorom :

Za rok 1-2.08.1015 odbędzie się 10 edycja Pikniku .
Zapraszamy modelarzy oraz firmy i osoby pragnące wspomagać nas w organizacji pikniku.

Przewodniczący sekcji modelarskiej
Aeroklubu Nowy Targ