Szkolenie lotnicze - zostań pilotem

2014-06-01 //Wstecz
Szkolenie lotnicze - zostań pilotemOrganizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego PL(FB), pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.

Minimalny wiek uczestnika 14 lat (dotyczy szkolenia balonowego oraz szybowcowego) oraz posiadanie wykształcenia minimum gimnazjalnego lub nauka w szkole gwarantującej uzyskanie takiego wykształcenia.

• Zapisy do dnia 5.06.2014r.
  • Spotkanie organizacyjne oraz rozpoczęcie zajęć teoretycznych odbędzie się w dniu 7.06.2014r. o godz. 9.00 w siedzibie Aeroklubu przy ul. Lotników 1 w Nowym Targu

PROMOCJA PRAKTYCZNEGO SZKOLENIA BALONOWEGO TERAZ TYLKO 7000 zł ( co najmniej 3 kursantów )

Cennik szkolenia teoretycznego:

• balonowego – 500 zł
  • szybowcowego – 500 zł
  • samolotowego – 1000 zł

Więcej szczegółów można uzyskać u Dyrektora Aeroklubu.

Kontakt: Marek Lijewski, tel. +48 730 307 837, e-mail: aeroklub@nowytarg.pl,

Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zgłoszenie się co najmniej 5 kandydatów.