Spotkanie z Clivem Watermanem

2014-05-12 //Wstecz
Spotkanie z Clivem WatermanemZapraszamy na niezwykle ciekawe spotkanie koleżeńskie z pilotem angielskim, członkiem naszego Aeroklubu. Opowie nam o swoim życiu w Afryce, Anglii oraz o przebiegu swojej kariery lotniczej.
Spotkanie odbędzie się 17 maja 2014r. (sobota) ok.  godz. 18.00 lub bezpośrednio po lotach. Miejsce: sala wykładowa naszego Aeroklubu.

Clive Waterman – urodził się w Anglii, wychował w Afryce Środkowej. Od kilku lat członek Aeroklubu Nowy Targ. Na samolotach wyszkolił się w Anglii, gdzie również studiował. Posiada licencję pilota samolotowego turystycznego. Pracował w fabryce BAE Systems – produkującej samoloty Harrier. Jego teść, urodzony na Podhalu, latał na bombowcach jako instruktor nawigator w czasie Bitwy o Anglię.