2014-04-30 //Wstecz
Wyniki zawodów do Pucharu Polski Modeli Szybowców Sterowanych Mechanicznie klasy F1EZawody zostały rozegrane w dniu 13 kwietnia 2014 r. w Nowym Targu. Organizatorem zawodów był eroklub Nowy Targ.
Organizatora zawodów wspierało Powiatowe Centrum Kultury działające przy Starostwie Powiatowym w Nowym Targu.
Warto podkreślić, iż młodzież z modelarni działającej w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu odniosła duży sukces w rozegranych zawodach zajmując czołowe miejsca w kategorii juniorów młodszych oraz juniorów.

Już teraz zapraszamy wszystkich zawodników oraz sympatyków modelarstwa lotniczego na kolejne zawody modeli klasy F1E - jesienną edycję PP która rozegrana zostanie w Nowym Targu w dniu 5 października 2014r.
foto. Jakub Świst
Z modelarskim pozdrowieniem.