Spotkanie świąteczno-noworoczne - AKTUALIZACJA

2013-12-21 //Wstecz
Spotkanie świąteczno-noworoczne - AKTUALIZACJAapraszamy członków i sympatyków Aeroklubu Nowy Targ na spotkanie świąteczno-noworoczne, które odbędzie się w dniu 28 grudnia 2013r. (sobota) o godz. 12.00. w siedzibie Aeroklubu.
W trakcie spotkania, można będzie wykonać bezpłatny lot balonem na ogrzane powietrze oraz pogawędzić w gronie przyjaciół z lotniska.
Informujemy, że ze względu na warunki atmosferyczne tj. zły stan techniczny pola wzlotów loty balonem na ogrzane powietrze zostały odwołane.
Mimo tego utrzymujemy termin naszego spotkania w dniu jutrzejszym - 28.12.2013r. (sobota) godz. 12.00.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojego przybycia do dnia 26.12.2013r. Email: aeroklub@nowytarg.pl Składka „gastronomiczna” w wysokości 20zł, może zostać wpłacona w dniu spotkania.