Zostań członkiem załogi balonu na zimowych zawodach

2012-12-10 //Wstecz
Zostań członkiem załogi balonu na zimowych zawodachSzanowni Państwo! Aeroklub Nowy Targ wraz z Firmą PCD SALAMI mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w I Nowotarskich Zimowych Zawodach Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI, organizowanych w dniach 18.01.‐20.01.2013 roku, w roli amatora - członka załogi balonowej.
W zawodach planujemy udział 15 balonów na ogrzane powietrze. Głównym celem zawodów będzie rozpropagowanie sportu balonowego na Podhalu – nowym dla tego sportu rejonie oraz wyłonienie najlepszego pilota zawodów.
Każdy z zakwalifikowanych zawodników amatorów zostanie przydzielony do odpowiedniej załogi balonowej.
Do zadań zawodników amatorów będzie należało między innymi:
  • Pomoc w przygotowaniu balonu do startów w poszczególnych konkurencjach,
  • Pomoc w zabezpieczeniu balonu po locie.
Warunki uczestnictwa zawodników – amatorów:
  • wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego zawodnika – amatora
  • ukończenie 18 lat lub pisemna zgoda rodziców,
  • wpłata wpisowego – 500 zł/os na konto: Aeroklub Nowy Targ, Bank Śląski, nr 28 1050 1474 1000 0023 4173 2846 z dopiskiem – „wpisowe na zawody balonowe - amator”,
  • dobry stan zdrowia
O możliwości udziału w zawodach będzie decydować kolejność zgłoszeń.

W ramach wpisowego organizator zapewnia:
  • Udział w konkursowym locie balonem (co najmniej jeden lot w trakcie trwania zawodów),
  • nagrody i upominki,
  • udział w imprezach towarzyszących.
Załączony poniżej formularz zgłoszeniowy po wypełnieniu prosimy odesłać  na adres: balon@epnt.pl
Aeroklub Nowy Targ, ul. Lotników 1, 34‐400 NOWY TARG
Zapraszamy – organizatorzy

Szczegóły imprezy od adresem www.pcd-salami.pl/balon