Drodzy Koledzy Baloniarze!

2012-10-23 //
Drodzy Koledzy Baloniarze!Drodzy Koledzy Baloniarze!
Tym, którzy jeszcze nie wiedzą, chcemy się pochwalić, że od niedawna lata po niebie Podhala pierwszy balon zakupiony przez działającą na tym terenie Firmę PCD SALAMI, a przekazany w użytkowanie Aeroklubowi Nowy Targ.

Chcemy rozwinąć tę nową lotniczą specjalność w naszym klubie. Planujemy więc szkolenia do licencji pilota balonowego, a także chcemy rozpocząć rozgrywanie cyklicznych imprez propagujących baloniarstwo w nowym dla tej dziedziny lotnictwa rejonie.

Pierwszym poza szkoleniem ambitnym zadaniem, jakie sobie założyliśmy, jest organizacja Podhalańskich Zimowych Zawodów Balonowych. Najbliższy termin, w jakim planujemy je rozegrać, to 11 i 12 stycznia 2013 r.
Chcemy, aby w przyszłości stały się one imprezą prestiżową i cenioną wśród polskich baloniarzy.

Zwracamy się więc z prośbą do Was, Koledzy Baloniarze, o wstępną deklarację, kto zechciałby zaszczycić nas swoją obecnością podczas tej imprezy. Niewątpliwie ułatwi nam to zaplanowanie tego pierwszego, jakże ważnego dla nas przedsięwzięcia.

Bardzo proszę o informacje na maila balon@epnt.pl
Pozdrawiam gorąco i serdecznie zapraszam w imieniu Firmy PCD SALAMI oraz Aeroklubu Nowy Targ.

W imieniu organizatorów
zreaktywowany po latach baloniarz