Rozpoczęcie sezonu modelarskiego 2012

2012-04-29 //Wstecz
Rozpoczęcie sezonu modelarskiego  2012W niedzielę 29 kwietnia modelarze z naszego aeroklubu oficjalnie otworzyli sezon 2012. Na modelarskim polu wzlotów zgromadziła się większość członków sekcji modelarskiej prezentując swoje modele oraz wykonując loty.

Największą grupę stanowiły szybowce, min. Junior, ASK 21, Discus 2A, ASW, itd. które holowane były przez akrobacyjny model Grześka Baraniaka. Na starcie pojawiło się też kilka nowych modeli, które ze względu na dość silny wiatr niestety nie zostały oblatane. Cały dzień panowała słoneczna pogoda, która większość uczestników zagoniła w zacienione miejsca, tym którym sie nie udało takowego znaleźć słońce przysporzyło pierwszych rumianych kolorów. Aby atmosfera była miła organizatorzy zadbali o grillowe przysmaki oraz napoje. Impreza jak zwykle bardzo udana ! Wszystkich członków i sympatyków zapraszamy do częstszego odwiedzania modelarskiego pola wzlotów na Nowotarskim lotnisku - naprawdę warto!
RK