Zawody F1E - runda Pucharu Polski

2011-10-10 //Wstecz
Zgodnie z kalendarzem imprez Aeroklubu Polskiego w dniu 02.10.2011r. Aeroklub Nowy Targ był organizatorem zawodów modelarskich zaliczanych do klasyfikacji Pucharu Polski kategorii FIE (modele sterowane magnetycznie). Zawody rozegrano na zboczach w okolicy miejscowości Krempachy. Zgodnie z kodeksem FAI rozegrano 3 kategorie wiekowe: seniorzy, juniorzy oraz młodzicy. W sprzyjających warunkach atmosferycznych rozegrano 5 kolejek lotów. Zawodnicy reprezentowali: Aeroklub Gliwicki, Aeroklub ROW, Aeroklub Nowy Targ oraz stowarzyszenia wspierające AP. Zwycięzcom wręczono pamiątkowe puchary ufundowane przez Aeroklub Nowy Targ.

Bogusław Kudas