Aktualności

Loty cargo Św. Mikołaja z lotniska w Nowym TarguLoty cargo Św. Mikołaja z lotniska w Nowym Targu
2014-12-05 // czytaj cały
Informujemy, że w dniach od 5 do 7 grudnia br. na lotnisku w Nowym Targu odbywać się będą loty specjalne Św. Mikołaja, w celu doręczania prezentów do grzecznych dzieci w całej Polsce.
Aeroklub Nowy Targ pomaga dzieciomAeroklub Nowy Targ pomaga dzieciom
2014-12-02 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ ufundował przelot samolotem nad Tatrami, który został wystawiony na licytację i osiągnął zawrotną kwotę 5.000 PLN.
Członek Aeroklubu Nowy Targ nowym Przewodniczącym Rady Miasta Nowego Targu!Członek Aeroklubu Nowy Targ nowym Przewodniczącym Rady Miasta Nowego Targu!
2014-12-01 // czytaj cały
Z wielką radością pragniemy poinformować, że kol. Janusz Tarnowski, członek sekcji modelarskiej Aeroklubu Nowy Targ będzie piastował zaszczytną funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Nowego Targu w kadencji 2014-2018.
Adam Czeladzki - Człowiek bez barier 2014Adam Czeladzki - Człowiek bez barier 2014
2014-11-22 // czytaj cały
Z przyjemnością informujemy o zakwalifikowaniu kandydatury naszego kolegi Adama Czeladzkiego do półfinałowej 15-ki konkursu „Człowiek bez barier” organizowanego pod auspicjami Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji z siedzibą w Warszawie.
Aeroklub Nowy Targ z nowym certyfikatem szkoleniowymAeroklub Nowy Targ z nowym certyfikatem szkoleniowym
2014-11-11 // czytaj cały
Informujemy, że Aeroklub Nowy Targ otrzymał certyfikat zatwierdzonej organizacji szkolenia lotniczego (ATO), wg nowych przepisów Unii Europejskiej.
Listopadowe loty falowe - Pierwszy od 11 lat diament w Nowym TarguListopadowe loty falowe - Pierwszy od 11 lat diament w Nowym Targu
2014-11-06 // czytaj cały
Wtorek był bardzo emocjonującym dniem, koledzy dyr. Marek Lijewski oraz Kuba Świst polecieli szybowcem Puchacz na falę tatrzańską.
PamiętamyPamiętamy
2014-11-01 // czytaj cały
Tradycyjnie w Dniu Wszystkich Świętych wspominamy tych, których nie ma już wśród nas.
Projekty związane z Aeroklubem Nowy Targ wygrały rywalizację w ramach Budżetu Obywatelskiego 2015!Projekty związane z Aeroklubem Nowy Targ wygrały rywalizację w ramach Budżetu Obywatelskiego 2015!
2014-10-28 // czytaj cały
W dniu 28.10.2014r. zakończyło się głosowanie nad projektami w ramach Budżetu Obywatelskiego 2015. Członkowie Aeroklubu Nowy Targ zgłosili 2 projekty.
Aktualizacja - Budżet obywatelski - Lotnisko bliżej miasta !Aktualizacja - Budżet obywatelski - Lotnisko bliżej miasta !
2014-10-20 // czytaj cały
Drodzy Mieszkańcy Nowego Targu,
W dniach 20-27 października br. odbywa się w naszym Mieście po raz pierwszy w historii głosowanie nad wyborem projektów, które będą realizowane w roku 2015 w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Wyciągarka w Aeroklubie Nowy Targ - podsumowanieWyciągarka w Aeroklubie Nowy Targ - podsumowanie
2014-10-14 // czytaj cały
Dla wielu czytających hasło „wyciągarka szybowcowa” nie wywoła większego zdziwienia. Dla nowotarskich lotników jednak, to była wielka rzecz. Pomysł na pożyczenie wyciągarki szybowcowej powstał już kilka lat temu, a dzisiaj dzięki zaangażowaniu szeregu osób możemy podsumować intensywny tydzień jej użytkowania.