Aktualności

Rozruch wyciągarki, zebranie sekcji szybowcowejRozruch wyciągarki, zebranie sekcji szybowcowej
2016-03-31 // czytaj cały
Z przyjemnością informujemy, że w weekend 2-3 kwietnia rozpoczynamy loty szybowcowe za wyciągarką. Planujemy w tym okresie wykonać praktyczne sprawdzenie wyciągarki.
Walne Zgromadzenie, Msza Św.Walne Zgromadzenie, Msza Św.
2016-03-22 // czytaj cały
10.00 - Msza Św. uroczyste rozpoczęcie sezonu lotniczego 2016, 11.00 - Sprawozdawcze Zwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Lot Balonem"Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Lot Balonem"
2016-03-18 // czytaj cały
W dniu 5 marca oceniono prace nadesłane na konkurs plastyczny pt" LOTY BALONEM" z okazji IV Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych.
Rozpoczęcie sezonu lotniczegoRozpoczęcie sezonu lotniczego
2016-03-09 // czytaj cały
Informujemy, że w sobotę 19 marca 2016r. o godz. 9:30 w siedzibie Aeroklubu odbędzie się konferencja bezpieczeństwa lotniczego i KWT dla pilotów szybowcowych i samolotowych.
Rozstrzygnięcie konkursu "Lot Dla Wybranki"Rozstrzygnięcie konkursu "Lot Dla Wybranki"
2016-03-08 // czytaj cały
Z powodów pogodowych zmuszeni zostaliśmy odwołać zawody balonowe, dlatego z ogłoszenie wyników postanowiliśmy poczekać kilka dni dłużej do Dnia Kobiet.
IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe odwołaneIV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe odwołane
2016-03-03 // czytaj cały
Niestety prognozy pogody na ten weekend nie są sprzyjające dla baloniarzy.
Praca w Aeroklubie Nowy TargPraca w Aeroklubie Nowy Targ
2016-02-29 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ zatrudni instruktora szybowcowego oraz zaangażuje pilota z licencją zawodową na sezon 2016.
Konkurs "Lot Dla Wybranki"Konkurs "Lot Dla Wybranki"
2016-02-16 // czytaj cały
Ogranizator IV Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych – firma PCD Salami oraz Aeroklub Nowy Targ zapraszają do udziału w konkursie “Lot dla wybranki”, w którym nagrodą jest lot balonem dla kobiety podczas trwania zawodów, czyli wzbicie się w powietrze ze wszystkimi 25 uczestnikami imprezy!
Zaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMIZaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMI
2016-01-20 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ wraz z Firmą PCD SALAMI mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w IV Nowotarskich Zimowych Zawodach Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI, organizowanych w dniach 04.03.-06.03.2016 roku.
Przekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy TargPrzekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy Targ
2016-01-12 // czytaj cały
Rozliczając się z fiskusem możesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz Aeroklubu Nowy Targ. Otrzymane środki przeznaczymy na zakup nowoczesnego sprzętu latającego. Wszystkim tym, którzy zdecydują się wspomóc Aeroklub w ten sposób serdecznie dziękujemy!