Ostatnia nocka samolotowa w tym rokuOstatnia nocka samolotowa w tym roku
2015-11-23 // czytaj cały
Dzisiaj odbyła się ostatnia w tym roku "nocka" samolotowa w Aeroklubie Nowy Targ.
Zawody celności lądowania 2015Zawody celności lądowania 2015
2015-10-08 // czytaj cały
W ubiegły weekend na naszym lotnisku odbyły się coroczne zawody w celności lądowania, które symbolicznie kończą sezon lotniczy.
Tytuł Mistrza Polski oraz drużynowe Wicemistrzostwo Polski naszych modelarzy !!!Tytuł Mistrza Polski oraz drużynowe Wicemistrzostwo Polski naszych modelarzy !!!
2015-10-06 // czytaj cały
W dniach 03 – 04.10.2015r. rozegrano zawody modelarskie modeli klasy F1E.
W dniu 03.10 walczono o tytuł Mistrza Polski dla Juniorów Młodszych i Juniorów, a w dniu 04.10 rozegrano kolejną edycję Pucharu Polski.
Aeroklub Nowy Targ na swoimAeroklub Nowy Targ na swoim
2015-09-30 // czytaj cały
Władze Aeroklubu Nowy Targ podpisały umowę nieodpłatnego przeniesienia użytkowania wieczystego mienia wchodzącego w skład lotniska w Nowym Targu.
Odprawa pilotów biorących udział w przewozach AOCOdprawa pilotów biorących udział w przewozach AOC
2015-09-02 // czytaj cały
W związku z zakończeniem przez PKBWL rozpatrywania incydentu z udziałem szybowca Twin Astir w ramach przewozów AOC zostaliśmy zobligowani do przeprowadzenia odprawy z pilotami biorącymi udział w przewozach AOC i omówienia tego incydentu.
Podhalański RC AIR SHOWPodhalański RC AIR SHOW
2015-08-08 // czytaj cały
W dniach 1-2 Sierpnia odbył się X Podhalański RC AIR SHOW .Goście zaczęli się zjeżdżać już od środy popołudniem i tak z dnia na dzień uczestników było więcej.
Spotkajmy się na Rynku - Lotnisko Bliżej MiastaSpotkajmy się na Rynku - Lotnisko Bliżej Miasta
2015-08-07 // czytaj cały
Serdecznie zapraszamy na nowotarski rynek w najbliższą niedzielę 9 sierpnia o godzinie 17.00 na krótką konferencję prasową poświęconą zbliżającemu się wydarzeniu pn. VII Nowotarski Piknik Lotniczy, który odbędzie się na nowotarskim lotnisku w dniach 15-16 sierpnia 2015r.
Mistrzostwa Polski w klasie modeli szybowców zdalnie sterowanych F3BMistrzostwa Polski w klasie modeli szybowców zdalnie sterowanych F3B
2015-06-23 // czytaj cały
W dniach 13-14 czerwca br. Aeroklub Kujawski po raz kolejny był organizatorem Mistrzostw Polski w klasie modeli szybowców zdalnie sterowanych F3B. Warunki pogodowe pozwoliły na rozegranie pięciu pełnych rund.
Zostań pilotem - Rusza szkolenie teoretyczneZostań pilotem - Rusza szkolenie teoretyczne
2015-05-31 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego BPL, pilota szybowcowego SPL, pilota samolotu lekkiego LAPL(A) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Zaproszenie na Piknik ModelarskiZaproszenie na Piknik Modelarski
2015-05-30 // czytaj cały
Sekcja Modelarska Aeroklubu Nowy Targ organizuje w dniach 1-2.08.2015 10 PODHALAŃSKI RC AIR SHOW.Jest to piknik modelarski z udziałem modeli zdalnie sterowanych o rozpiętości od : 2m i wadze do 150 kg.