Konkurs "Lot Dla Wybranki"Konkurs "Lot Dla Wybranki"
2016-02-16 // czytaj cały
Ogranizator IV Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych – firma PCD Salami oraz Aeroklub Nowy Targ zapraszają do udziału w konkursie “Lot dla wybranki”, w którym nagrodą jest lot balonem dla kobiety podczas trwania zawodów, czyli wzbicie się w powietrze ze wszystkimi 25 uczestnikami imprezy!
Zaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMIZaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMI
2016-01-20 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ wraz z Firmą PCD SALAMI mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w IV Nowotarskich Zimowych Zawodach Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI, organizowanych w dniach 04.03.-06.03.2016 roku.
Przekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy TargPrzekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy Targ
2016-01-12 // czytaj cały
Rozliczając się z fiskusem możesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz Aeroklubu Nowy Targ. Otrzymane środki przeznaczymy na zakup nowoczesnego sprzętu latającego. Wszystkim tym, którzy zdecydują się wspomóc Aeroklub w ten sposób serdecznie dziękujemy!
Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocyGramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
2016-01-07 // czytaj cały
Jak co roku w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Aeroklub Nowy Targ ma zaszczyt zaprosić na licytację Vouchera na lot widokowy szybowcem.
Balonowy MIKOŁAJBalonowy MIKOŁAJ
2015-11-30 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ i Firma PCD Salami zapraszają wszystkie dzieci małe i duże na bezpłatne loty balonem na uwięzi. Loty odbędą się 6 grudnia 2015 r. w godzinach od 11.00 do 14.00 na Lotnisku Nowy Targ.
Ostatnia nocka samolotowa w tym rokuOstatnia nocka samolotowa w tym roku
2015-11-23 // czytaj cały
Dzisiaj odbyła się ostatnia w tym roku "nocka" samolotowa w Aeroklubie Nowy Targ.
Zawody celności lądowania 2015Zawody celności lądowania 2015
2015-10-08 // czytaj cały
W ubiegły weekend na naszym lotnisku odbyły się coroczne zawody w celności lądowania, które symbolicznie kończą sezon lotniczy.
Tytuł Mistrza Polski oraz drużynowe Wicemistrzostwo Polski naszych modelarzy !!!Tytuł Mistrza Polski oraz drużynowe Wicemistrzostwo Polski naszych modelarzy !!!
2015-10-06 // czytaj cały
W dniach 03 – 04.10.2015r. rozegrano zawody modelarskie modeli klasy F1E.
W dniu 03.10 walczono o tytuł Mistrza Polski dla Juniorów Młodszych i Juniorów, a w dniu 04.10 rozegrano kolejną edycję Pucharu Polski.
Aeroklub Nowy Targ na swoimAeroklub Nowy Targ na swoim
2015-09-30 // czytaj cały
Władze Aeroklubu Nowy Targ podpisały umowę nieodpłatnego przeniesienia użytkowania wieczystego mienia wchodzącego w skład lotniska w Nowym Targu.
Odprawa pilotów biorących udział w przewozach AOCOdprawa pilotów biorących udział w przewozach AOC
2015-09-02 // czytaj cały
W związku z zakończeniem przez PKBWL rozpatrywania incydentu z udziałem szybowca Twin Astir w ramach przewozów AOC zostaliśmy zobligowani do przeprowadzenia odprawy z pilotami biorącymi udział w przewozach AOC i omówienia tego incydentu.
poprzednia « 1 2 3 [4] 5 ... 30 » następna