Komunikat Komisji Rewizyjnej ANT
2009-10-31 // czytaj cały
Szanowni Członkowie Aeroklubu Nowy Targ

Informujemy, że w dniu 31.10.2009r., Komisja Rewizyjna Aeroklubu Nowy Targ złożyła wniosek o zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia członków ANT, celem którego będzie odwołanie urzędujących władz ANT, wybór nowych władz ANT oraz wybór delegatów ANT na XXVI Walne Zgromadzenie Delegatów Aeroklubu Polskiego.
NOWY TARG. Planowana rozbudowa lotniska może nie dojść do skutku
2009-10-25 // czytaj cały
NOWY TARG - LOTNISKO. Głosowanie w łonie Zarządu Aeroklubu Nowy Targ nad przystąpieniem do modernizacji i rozbudowy lotniska dla potrzeb małego ruchu pasażerskiego skończylo się patem: 3 głosy “za”, 3 “przeciw”. Grozi to paraliżem planowanej inwestycji. – Miasto, jako właściciel terenu, życzy sobie tylko, żeby tam był jakiś rozwój, a nie największa łąka na Podhalu – mówi burmistrz Marek Fryźlewicz.
Dziennik Polski
2009-10-22 // czytaj cały
Zbliża się moment, w którym z nowotarskiego lotniska będą startować małe samoloty pasażerskie. Pojawił się inwestor gwarantujący także poszanowanie funkcji sportowej.
Co dalej z naszym lotniskiem?
2009-10-19 // czytaj cały
W sobotę odbyło się otwarte posiedzenie zarządu ANT, na którym zostały przedstawione wstępne plany modernizacji lotniska w Nowym Targu. Pewnie wielu z nas zastanawia się w jakim kierunku będziemy (aeroklub) zmierzać i co dalej stanie się z lotniskiem?
Otwarte posiedzenie Zarządu ANT
2009-10-12 // czytaj cały
W dniu 17.X.2009 o godzinie 12.oo w świetlicy odbędzie się otwarte posiedzenie Zarządu Aeroklubu Nowy Targ, na którym zostanie przedstawiony obecny stan przygotowań do modernizacji lotniska miejskiego w Nowym Targu.
Rozkładanie szybowców
2009-10-02 // czytaj cały
Uwaga!!! Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy przy rozkładaniu szybowców i pracach porządkowych w hangarze, które należy wykonać przed sezonem zimowy.
LotniczaPolska.pl - fotoreportaż z zawodów w celności lądowania w ANT
2009-10-01 // czytaj cały
Podczas zawodów w celności lądowania gościliśmy fotoreportera portalu lotniczego LotniczaPolska.pl pana Tadeusza Brodalkę. Efektem tej wizyty jest fotoreportaż z naszej imprezy, który niewątpliwie przyczyni się do popularyzacji naszego aeroklubu w środowisku lotniczym.
Wyniki samolotowych zawodów w celności lądowania 2009
2009-09-21 // czytaj cały
Przedstawiamy wyniki samolotowych zawodów w celności lądowania 2009. Gratulujemy Zwycięzcom a wszystkim Uczestnikom Zawodów dziękujemy za udział w sportowej rywalizacji!
Wyniki szybowcowych zawodów w celności lądowania 2009
2009-09-21 // czytaj cały
Przedstawiamy wyniki szybowcowych zawodów w celności lądowania 2009. Gratulujemy Zwycięzcom a wszystkim Uczestnikom Zawodów dziękujemy za udział w sportowej rywalizacji
Zawody w celności lądowania 2009
2009-09-08 // czytaj cały
Szanowni Instruktorzy, Piloci, Uczniowie-Piloci ;)

26.09.2009-27.09.2009 odbędą się na lotnisku w Nowym Targu zawody w celności lądowania (szybowcowe i samolotowe) połączone z symbolicznym pożegnaniem sezonu (balanga do rana ;-) )