Loty widokowe

Aktualności

Wybrano nowe władze Aeroklubu Nowy Targ
2009-11-30 // czytaj cały
W dniu 29 listopada br. w siedzibie odbyło się IX Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ, zwołane przez Zarząd na wniosek Komisji Rewizyjnej ANT. Celem zgromadzenia był wybór delegatów na XXVI Walne Zgromadzenie Członków AP oraz odwołanie urzędujących władz oraz wybór nowych.
NOWY TARG/WARSZAWA. Lotnisko miało być zastawem kilkumilionowej pożyczki, jaką chciał zaciągnąć Aeroklub Polski
2009-11-28 // czytaj cały
Konflikty w środowisku lotniczym Nowego Targu powodują, że odsuwa się w czasie uchwała o przystąpieniu do oczekiwanej przez miasto modernizacji i rozbudowy lotniska. Głównym punktem zwołanego na niedzielę Walnego Zgromadzenia Aeroklubu Nowy Targ jest odwołanie dotychczas działającego Zarządu. Potencjalny inwestor strategiczny zaczyna się dystansować od planowanej rozbudowy dla potrzeb małego ruchu pasażerskiego.
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków Aeroklubu Nowy Targ
2009-11-15 // czytaj cały
Zarząd ANT przychylając się do wniosku Komisji Rewizyjnej zwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ.

Zgodnie z wnioskiem, celem walnego zgromadzenia jest wybór delegatów ANT na XXVI Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów Aeroklubu Polskiego oraz poddanie pod głosowanie uchwały o odwołanie urzędujących władz. W przypadku odwołania władz przeprowadzenie wyborów do władz ANT.
Komunikat KR ANT po posiedzeniu Zarządu ANT, które odbyło się w dniu 5.11.2009
2009-11-09 // czytaj cały
Szanowni Członkowie Aeroklubu Nowy Targ,
Informujemy, że na posiedzeniu Zarządu ANT w dniu 5.11.2009r. dyskutowany był wniosek Komisji Rewizyjnej ANT dotyczący zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków ANT w celu odwołania urzędujących władz ANT, wyboru nowych władz ANT oraz wyboru delegatów ANT na XXVI Walne Zgromadzenie Delegatów Aeroklubu Polskiego.
KOMUNIKAT
2009-11-02 // czytaj cały
Szanowni członkowie Aeroklubu Nowy Targ.
Informuję, że w dniu dzisiejszym wpłynął do moich rąk wniosek Komisji Rewizyjnej o zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w celu odwołania urzędujących władz ANT, wyboru nowych władz oraz delegatów na XXVI Walne Zgromadzenie Delegatów Aeroklubu Polskiego. Wniosek powyższy przyjął od KR kol. Robert Koprowski w dniu 31 października 2009 r.
Tym którzy odeszli...
2009-11-01 // czytaj cały
Dzień Wszystkich Świętych jest szczególną okazją do wspomnień o tych, których nie ma już wśród nas, dlatego wspomniejmy dziś tych, którzy odeszli - w szczególności lotników, członków naszego Aeroklubu.
Komunikat Komisji Rewizyjnej ANT
2009-10-31 // czytaj cały
Szanowni Członkowie Aeroklubu Nowy Targ

Informujemy, że w dniu 31.10.2009r., Komisja Rewizyjna Aeroklubu Nowy Targ złożyła wniosek o zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia członków ANT, celem którego będzie odwołanie urzędujących władz ANT, wybór nowych władz ANT oraz wybór delegatów ANT na XXVI Walne Zgromadzenie Delegatów Aeroklubu Polskiego.
NOWY TARG. Planowana rozbudowa lotniska może nie dojść do skutku
2009-10-25 // czytaj cały
NOWY TARG - LOTNISKO. Głosowanie w łonie Zarządu Aeroklubu Nowy Targ nad przystąpieniem do modernizacji i rozbudowy lotniska dla potrzeb małego ruchu pasażerskiego skończylo się patem: 3 głosy “za”, 3 “przeciw”. Grozi to paraliżem planowanej inwestycji. – Miasto, jako właściciel terenu, życzy sobie tylko, żeby tam był jakiś rozwój, a nie największa łąka na Podhalu – mówi burmistrz Marek Fryźlewicz.
Dziennik Polski
2009-10-22 // czytaj cały
Zbliża się moment, w którym z nowotarskiego lotniska będą startować małe samoloty pasażerskie. Pojawił się inwestor gwarantujący także poszanowanie funkcji sportowej.
Co dalej z naszym lotniskiem?
2009-10-19 // czytaj cały
W sobotę odbyło się otwarte posiedzenie zarządu ANT, na którym zostały przedstawione wstępne plany modernizacji lotniska w Nowym Targu. Pewnie wielu z nas zastanawia się w jakim kierunku będziemy (aeroklub) zmierzać i co dalej stanie się z lotniskiem?