Odszedł od nas kol. Stanisław ŁabudaOdszedł od nas kol. Stanisław Łabuda
2016-11-24 // czytaj cały
Ze smutkiem informujemy, że wczoraj odszedł od nas Stanisław Łabuda, członek Aeroklubu Nowy Targ, modelarz i pasjonat lotnictwa...a przede wszystkim serdeczny kolega.
Samsung Galaxy Note 7 - komunikat ULCSamsung Galaxy Note 7 - komunikat ULC
2016-09-29 // czytaj cały
Prezes ULC informuje , że w dniu 9.09.2016r Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego wysłała Biuletyn SIB No: 2016-13 dotyczący zagrożenia pożarem powiązanego z urządzeniami Samsung Galaxy Note7.
Spotkanie z szybownikiem Adamem CzeladzkimSpotkanie z szybownikiem Adamem Czeladzkim
2016-07-06 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ zaprasza na otwarte spotkanie z pil. instr. Adamem Czeladzkim, które odbędzie się w Domu Weselnym Ranczo Lot w sobotę 9-tego lipca o godzinie 19.00.
Modelarze z Nowego Targu ponownie na podium Mistrzostw Polski F3BModelarze z Nowego Targu ponownie na podium Mistrzostw Polski F3B
2016-06-23 // czytaj cały
W słoneczny weekend 18 i 19 czerwca 2016 r. w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski modeli szybowców kat. F3B.
Małopolski Budżet Obywatelski - Piknik LotniczyMałopolski Budżet Obywatelski - Piknik Lotniczy
2016-06-20 // czytaj cały
Drodzy sympatycy Aeroklubu Nowy Targ, mieszkańcy powiatu nowotarskiego prosimy o wsparcie naszego projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego
Zostań pilotem - Rusza szkolenie teoretyczneZostań pilotem - Rusza szkolenie teoretyczne
2016-05-10 // czytaj cały
OSTATNIE ZAPISY W TYM ROKU.
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego BPL, pilota szybowcowego SPL, pilota samolotu lekkiego LAPL(A) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Nowy TargWalne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Nowy Targ
2016-04-12 // czytaj cały
W minioną niedzielę odbyło się coroczne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Nowy Targ.
Inauguracyjne loty za wyciągarką nowotarskich szybownikówInauguracyjne loty za wyciągarką nowotarskich szybowników
2016-04-05 // czytaj cały
W miniony weekend sekcja szybowcowa Aeroklubu Nowy Targ rozpoczęła nowy sezon lotniczy.
Rozruch wyciągarki, zebranie sekcji szybowcowejRozruch wyciągarki, zebranie sekcji szybowcowej
2016-03-31 // czytaj cały
Z przyjemnością informujemy, że w weekend 2-3 kwietnia rozpoczynamy loty szybowcowe za wyciągarką. Planujemy w tym okresie wykonać praktyczne sprawdzenie wyciągarki.
Walne Zgromadzenie, Msza Św.Walne Zgromadzenie, Msza Św.
2016-03-22 // czytaj cały
10.00 - Msza Św. uroczyste rozpoczęcie sezonu lotniczego 2016, 11.00 - Sprawozdawcze Zwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
poprzednia « 1 2 [3] 4 5 ... 31 » następna