Aktualności

Zostań pilotem - Rusza szkolenie teoretyczneZostań pilotem - Rusza szkolenie teoretyczne
2016-05-10 // czytaj cały
OSTATNIE ZAPISY W TYM ROKU.
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego BPL, pilota szybowcowego SPL, pilota samolotu lekkiego LAPL(A) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Nowy TargWalne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Nowy Targ
2016-04-12 // czytaj cały
W minioną niedzielę odbyło się coroczne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Nowy Targ.
Inauguracyjne loty za wyciągarką nowotarskich szybownikówInauguracyjne loty za wyciągarką nowotarskich szybowników
2016-04-05 // czytaj cały
W miniony weekend sekcja szybowcowa Aeroklubu Nowy Targ rozpoczęła nowy sezon lotniczy.
Rozruch wyciągarki, zebranie sekcji szybowcowejRozruch wyciągarki, zebranie sekcji szybowcowej
2016-03-31 // czytaj cały
Z przyjemnością informujemy, że w weekend 2-3 kwietnia rozpoczynamy loty szybowcowe za wyciągarką. Planujemy w tym okresie wykonać praktyczne sprawdzenie wyciągarki.
Walne Zgromadzenie, Msza Św.Walne Zgromadzenie, Msza Św.
2016-03-22 // czytaj cały
10.00 - Msza Św. uroczyste rozpoczęcie sezonu lotniczego 2016, 11.00 - Sprawozdawcze Zwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Lot Balonem"Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Lot Balonem"
2016-03-18 // czytaj cały
W dniu 5 marca oceniono prace nadesłane na konkurs plastyczny pt" LOTY BALONEM" z okazji IV Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych.
Rozpoczęcie sezonu lotniczegoRozpoczęcie sezonu lotniczego
2016-03-09 // czytaj cały
Informujemy, że w sobotę 19 marca 2016r. o godz. 9:30 w siedzibie Aeroklubu odbędzie się konferencja bezpieczeństwa lotniczego i KWT dla pilotów szybowcowych i samolotowych.
Rozstrzygnięcie konkursu "Lot Dla Wybranki"Rozstrzygnięcie konkursu "Lot Dla Wybranki"
2016-03-08 // czytaj cały
Z powodów pogodowych zmuszeni zostaliśmy odwołać zawody balonowe, dlatego z ogłoszenie wyników postanowiliśmy poczekać kilka dni dłużej do Dnia Kobiet.
IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe odwołaneIV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe odwołane
2016-03-03 // czytaj cały
Niestety prognozy pogody na ten weekend nie są sprzyjające dla baloniarzy.
Praca w Aeroklubie Nowy TargPraca w Aeroklubie Nowy Targ
2016-02-29 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ zatrudni instruktora szybowcowego oraz zaangażuje pilota z licencją zawodową na sezon 2016.
poprzednia « 1 2 [3] 4 5 ... 30 » następna