Ogłoszenie o naborze do klasy lotniczej
2010-03-22 // czytaj cały
W roku szkolnym 2010/2011 po raz pierwszy na Podhalu II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej w porozumieniu z Aeroklubem Nowotarskim ogłasza nabór do licealnej sportowej klasy lotniczej.
Zaproszenie na spotkanie z kandydatem na prezesa AP Włodzimierzem Skalikiem
2010-03-18 // czytaj cały
Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się XXVII Walnym Zgromadzeniem Delegatów Aeroklubu Polskiego pragnę serdecznie zaprosić na spotkanie poświęcone najważniejszym wyzwaniom przed którymi stoi nasze Stowarzyszenie.
Piknik - informacje
2010-03-13 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ ma zaszczyt zaprosić na Piknik Lotniczy organizowany z okazji 80-lecia powstania lotniska w Nowym Targu, pierwszego lotniska turystycznego w Polsce. Piknik będzie miał miejsce w dniach 24-25 lipca 2010r. na lotnisku miejskim w Nowym Targu.
Rozpoczęcie kursu teoretycznego
2010-03-12 // czytaj cały
Rozpoczęcie teoretycznego kursu szybowcowego i samolotowego odbędzie sie w sobotę 20-tego marca, pierwsze zajęcia o godzinie 10.oo w świetlicy.
Klasa Lotnicza w Nowym Targu
2010-02-25 // czytaj cały
Zarząd powiatu nowotarskiego z zainteresowaniem przyjął złożoną przez Aeroklub Nowy Targ propozycję utworzenia w jednej ze szkół średnich "klasy lotniczej".
Teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotowe
2010-02-18 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ zaprasza na teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotowe w systemie weekendowym.
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
2010-02-18 // czytaj cały
Uprzejmie informuję, że na podstawie uchwały Zarządu Aeroklubu Polskiego
nr 106/2/XVII/2010, Zarząd Aeroklubu Nowy Targ zwołuje na dzień 7 marca 2010r. (niedziela) Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ,

którego celem będzie wybór delegatów na XXVII Walne Zgromadzenie Delegatów AP.
Za modernizacją lotniska - wszyscy, ale... diabeł tkwi w szczegółach
2010-02-13 // czytaj cały
Wybrany podczas grudniowego burzliwego zebrania nowy Zarząd Aeroklubu Nowy Targ został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego. To umocowuje go do czynności prawnych. - Chcemy modernizacji lotniska - deklaruje nowy prezes ANT, Paweł Kos - ale na odpowiednich warunkach, we współpracy z miastem i burmistrzem.
Wpis nowych władz ANT do KRS
2010-02-09 // czytaj cały
Szanowni członkowie Aeroklubu Nowy Targ,

Informuję, że postanowieniem Sądu Rejonowego w Krakowie – XII Wydziału Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 4 lutego 2010r. nowe władze Aeroklubu Nowy Targ zostały wpisane do KRS.
Certyfikat szkoleniowy Aeroklubu odzyskany!
2010-01-28 // czytaj cały
Jak powszechnie wiadomo, w dniu 9 listopada 2009r. decyzją Prezesa ULC została zawieszona ważność certyfikatu szkoleniowego Aeroklubu Nowy Targ, nr PL-CTO-24/2008, do dnia 31 stycznia 2010r. z powodu niezgodności stwierdzonych w trakcie kontroli.