Nowotarżanie na podium!
2010-05-31 // czytaj cały
W dniach 29 i 30 maja br. w Inowrocławiu odbyły się zawody modeli szybowców zdalnie sterowanych kat. F3B zaliczanych do klasyfikacji Pucharu Polski.
Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotowe
2010-05-30 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Chcemy dać szansę młodym ludziom
2010-05-20 // czytaj cały
II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej w porozumieniu z Aeroklubem Nowy Targ rozpoczęło nabór do licealnej sportowej klasy lotniczej. Dokumenty składać można do 18 czerwca br. Prezesa ANT cieszy zainteresowanie młodzieży nowym kierunkiem, bo chętnych jest wielu. Miejsc - tylko 30.
Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych F3F zakończone sukcesem!
2010-05-18 // czytaj cały
W dniach 14-16 maja 2010r. w Mechelinkach trzech naszych zawodników brało udział w Mistrzostwach Polski Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych F3F.
Modelarze ANT na Mistrzostwach Polski F3F
2010-05-18 // czytaj cały
Na nadmorskim klifie w Mechelinkach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski modeli szybowców zdalnie sterowanych kat. F3F. Nowy Targ reprezentowali: Jakub Świst, Arkadiusz Morawski oraz Bartłomiej Panikowski.
Piknik lotniczy - oferta współpracy
2010-05-17 // czytaj cały
Zarząd Aeroklubu Nowy Targ ma zaszczyt zaprosić do współpracy przy organizacji Pikniku Lotniczego organizowanego z okazji 80-lecia powstania lotniska w Nowym Targu, pierwszego lotniska turystycznego w Polsce. Piknik będzie miał miejsce w dniach 24-25 lipca 2010r. na lotnisku miejskim w Nowym Targu.
Rozmowa z HENRYKIEM CHROBAKIEM, dyrektorem Zespołu Szkół nr 3 im. św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu o powstającej tam klasie lotniczej
2010-05-13 // czytaj cały
Jak to się stało, że narodził się pomysł, aby stworzyć profil sportowej klasy lotniczej?

- Na naszym terenie jest to oczywiście nowość, bo nie było dotychczas takiej możliwości kształcenia.
Sezon lotny w Nowym Targu rozpoczęty!
2010-04-30 // czytaj cały
Informujemy, że od 1 maja br. do dyspozycji członków Aeroklubu Nowy Targ pozostaje cały sprzęt lotniczy będący własnością lub w użytkowaniu ANT tj. 6 szybowców, JAK12 oraz dwie Cessny 172. W najbliższym czasie możliwe będzie również wykonywanie lotów szkolnych na samolocie Piper PA-38.
Rozpoczęcie sezonu lotnego 2010
2010-04-01 // czytaj cały
Program Rozpoczęcia sezonu lotnego 2010:
Informacja z XXVII Walnego Zgromadzenia Delegatów AP
2010-03-30 // czytaj cały
W dniach 27-28 marca 2010 roku w Warszawie odbyło się XXVII Walne Zgromadzenie Delegatów Aeroklubu Polskiego. W Walnym Zgromadzeniu uczestniczyło 116 delegatów spośród uprawnionych 126 przedstawicieli Aeroklubów Regionalnych.