Teoretyczne szkolenie doskonalące
2011-02-24 // czytaj cały
Informujemy, że w dniu 5 marca (sobota) odbędzie się teoretyczne szkolenie doskonalące dla wszystkich szybowników Aeroklubu Nowy Targ.
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
2011-02-22 // czytaj cały
Uprzejmie informuję, że na podstawie uchwały Zarządu Aeroklubu Polskiego nr 171/5/XVIII/2011, Zarząd Aeroklubu Nowy Targ zwołuje na dzień 3 kwietnia 2011r. (niedziela) Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ, którego celem będzie wybór delegatów na XXVIII Walne Zgromadzenie Delegatów AP oraz przyjęcie sprawozdania finansowego za rok 2010. I termin Walnego Zgromadzenia ANT został wyznaczony na godz. 14.00, natomiast II termin na godz. 14.15. Zebranie odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Nowy Targ przy ul. Lotników 1.
Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotowe
2011-02-10 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Pożegnanie ANtka SP-AND
2011-01-28 // czytaj cały
W czwartek 27 stycznia pożegnaliśmy naszego AN-tka SP-AND, który został sprzedany do Aeroklubu Jeleniogórskiego.
Zmarł pilot Tadeusz Augustyniak
2011-01-06 // czytaj cały
W wieku 81 lat zmarł w czwartek w Krakowie Tadeusz Augustyniak - twórca ratownictwa śmigłowcowego w Tatrach, wieloletni pilot i ratownik TOPR - podała PAP.
Zmiana terminu Noworocznych Lotów Szybowcowych
2010-12-30 // czytaj cały
Ze względów organizacyjnych Noworoczne Loty Szybowcowe zostały przeniesienie na piątek 31 grudnia.
Noworoczne loty szybowcowe
2010-12-20 // czytaj cały
Serdecznie zapraszamy na noworoczne loty szybowcowe, które odbędą się w niedzielę 2 stycznia 2011r. Odprawa planowana jest na godz. 9.00. Do dyspozycji członków będzie szybowiec Puchacz z zainstalowaną nartą przystosowaną do startu z pokrywy śnieżnej.
Jesienne loty szybowcowe
2010-11-11 // czytaj cały
Informujemy, że w dniach 12-13 listopada br. (sobota, niedziela) planujemy zorganizowanie jesiennych lotów szybowcowych. Do dyspozycji członków będą dwa szybowce: Puchacz i Junior. W przypadku wystąpienia wiatru fenowego istnieje możliwość wykonania zapoznawczych lotów na fali tatrzańskiej.
Pierwszy obóz klasy lotniczej
2010-09-27 // czytaj cały
Pierwszy obóz klasy lotniczej za nami!

W dniach 25.09.-26.09.2010r. odbył się pierwszy w historii Podhala i Małopolski obóz klasy lotniczej z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu.