Wynik zbiórki datków dla Japonii
2011-04-19 // czytaj cały
Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy potwierdzenie wpłaty datków zebranych podczas Mszy Św., która odbyła się 3 kwietnia br. z okazji rozpoczęcia sezonu lotniczego 2011.
Uroczyste rozpoczęcie sezonu lotniczego 2011 za nami!
2011-04-05 // czytaj cały
W ubiegłą niedzielę - 3 kwietnia br., o godzinie 10.00, odbyło się uroczyste rozpoczęcie sezonu lotnego w Aeroklubie Nowy Targ. Tradycją stało się już, że nasi lotnicy, ich rodziny oraz sympatycy Aeroklubu wzięli udział w Polowej Mszy Św. przed hangarem. Z roku na rok jest nas coraz więcej, co jest niezwykle budujące. Eucharystia tradycyjnie została odprawiona przez ks. Zygmunta Wandasa – pilota samolotowego, członka naszego Aeroklubu. Niestety z powodu poważnej choroby, w tym roku zabrakło o. Kazimierza Krakowczyka, który pełni opiekę duchową nad podhalańskimi lotnikami od wielu lat. Życzymy Ojcu rychłego powrotu do zdrowia!
Komunikat w sprawie paliwa lotniczego
2011-04-05 // czytaj cały
Szanowni Członkowie, Jest mi niezmiernie miło przekazać informację, że w dniu dzisiejszym zostało złożone zamówienie na paliwo lotnicze. Termin dostawy to 11-12 kwietnia br.
Teoretyczne szkolenie doskonalące
2011-02-24 // czytaj cały
Informujemy, że w dniu 5 marca (sobota) odbędzie się teoretyczne szkolenie doskonalące dla wszystkich szybowników Aeroklubu Nowy Targ.
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
2011-02-22 // czytaj cały
Uprzejmie informuję, że na podstawie uchwały Zarządu Aeroklubu Polskiego nr 171/5/XVIII/2011, Zarząd Aeroklubu Nowy Targ zwołuje na dzień 3 kwietnia 2011r. (niedziela) Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ, którego celem będzie wybór delegatów na XXVIII Walne Zgromadzenie Delegatów AP oraz przyjęcie sprawozdania finansowego za rok 2010. I termin Walnego Zgromadzenia ANT został wyznaczony na godz. 14.00, natomiast II termin na godz. 14.15. Zebranie odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Nowy Targ przy ul. Lotników 1.
Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotowe
2011-02-10 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Pożegnanie ANtka SP-AND
2011-01-28 // czytaj cały
W czwartek 27 stycznia pożegnaliśmy naszego AN-tka SP-AND, który został sprzedany do Aeroklubu Jeleniogórskiego.
Zmarł pilot Tadeusz Augustyniak
2011-01-06 // czytaj cały
W wieku 81 lat zmarł w czwartek w Krakowie Tadeusz Augustyniak - twórca ratownictwa śmigłowcowego w Tatrach, wieloletni pilot i ratownik TOPR - podała PAP.
Zmiana terminu Noworocznych Lotów Szybowcowych
2010-12-30 // czytaj cały
Ze względów organizacyjnych Noworoczne Loty Szybowcowe zostały przeniesienie na piątek 31 grudnia.