Aktualności

Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotoweAeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotowe
2012-02-03 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Komunikat Komisji Konkursowej
2012-02-03 // czytaj cały
Komunikat komisji konkursowej dotyczący rozstrzygnięcia konkursu na prowadzenie działalności spadochronowej na lotnisku w Nowym Targu.
Korzystne ubezpieczenie NNW
2012-01-27 // czytaj cały
Informujemy, że wdrażanie procedur przystąpienia do ubezpieczenia i otrzymania legitymacji członkowskiej, przy wynegocjowanej przez Aeroklub Polski z firmą CORIS nowej, bardzo konkurencyjnej składce za ubezpieczenie, jest możliwe wyłącznie dla członków, którzy spełniają wymóg opłacania składek na rzecz Aeroklubu Regionalnego oraz Aeroklubu Polskiego.
Przekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy TargPrzekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy Targ
2012-01-17 // czytaj cały
Rozliczając się z fiskusem możesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz Aeroklubu Nowy Targ. Otrzymane środki przeznaczymy na zakup nowoczesnego sprzętu latającego. Wszystkim tym, którzy zdecydują się wspomóc Aeroklub w ten sposób serdecznie dziękujemy!
Regulamin składek członkowskich na rok 2012
2012-01-08 // czytaj cały
Uchwała nr 89/2012/VI Prezydium Zarządu Aeroklubu Nowy Targ z dnia 07.01.2012r. w sprawie: ustalenia regulaminu opłacania składek członkowskich w Aeroklubie Nowy Targ na rok 2012.
Akcja Bezpiecznie Zimą - program imprezy
2011-12-09 // czytaj cały
Program akcji Bezpiecznie Zimą | 11 Grudnia 2011 - Start godzina 10:00 - Wstęp wolny!
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Aeroklubu Nowy Targ - relacja
2011-12-06 // czytaj cały
W dniu 4 grudnia 2011r. odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Aeroklubu Nowy Targ. W Zgromadzeniu udział wzięło kilkudziesięciu członków Aeroklubu Nowy Targ. Głównym celem było złożenie przez władze Aeroklubu przed Walnym Zgromadzeniem sprawozdań ze swojej działalności. Dodatkowo, z uwagi na utrzymujący się wakat w Sądzie Koleżeńskim stowarzyszenia, w porządku obrad znalazły się wybory uzupełniające do tego gremium.
Zebranie Nowotarskiego Klubu Seniorów Lotnictwa im. Tadusza Schiele
2011-12-01 // czytaj cały
Zebranie Nowotarskiego Klubu Seniorów Lotnictwa im. Tadeusza Schiele odbędzie się w dniu 4.12.2011r. o godz. 14.00, w siedzibie Aeroklubu Nowy Targ.

Serdecznie zapraszam.

Franciszek Kolasa
Poślizg bezpiecznie kontrolowany
2011-11-28 // czytaj cały
W niedzielę 11 grudnia na lotnisku będzie okazja, by nauczyć się jazdy samochodem w zimowych warunkach. Uczestnicy akcji „Bezpiecznie zimą” wezmą udział w praktycznych ćwiczeniach, których głównym celem jest nauka prawidłowych zachowań w trudnych sytuacjach drogowych.- Przeciętny kierowca w codziennych sytuacjach rzadko ma okazję sprawdzić rzeczywistą granicę przyczepności opon – takiego ryzyka nie podejmie na drodze, w obecności innych użytkowników. Nie sprawdzi też swojego refleksu – nie zaryzykuje na drodze bezpieczeństwa innych.
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Aeroklubu Nowy Targ
2011-11-19 // czytaj cały
Uprzejmie informujemy, że na podstawie § 29 ust.3, Zarząd Aeroklubu Nowy Targ w drodze uchwały z dnia 13.11.2011r., zwołuje na dzień 4 grudnia 2011r. Walne Zgromadzenie Zwyczajne Sprawozdawcze Aeroklubu Nowy Targ.