Aktualności

Aeroklub Nowy Targ ogłasza kolejny nabór na teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotoweAeroklub Nowy Targ ogłasza kolejny nabór na teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotowe
2012-03-13 // czytaj cały
W związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami lotniczymi w naszym regionie, informujemy że Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ rozpoczyna kolejny nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Komunikat w sprawie terminu okresowego spotkania dla instruktorów ANT
2012-03-13 // czytaj cały
Informuję, że nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia odprawy metodyczno-szkoleniowej dla instruktorów Aeroklubu Nowy Targ, która rozpocznie się 24.03.2012r. o godz. 15.00.
Kierownik Szkolenia HT Kazimierz Czerwiński
Rozpoczęcie sezonu lotnego w Aeroklubie Nowy TargRozpoczęcie sezonu lotnego w Aeroklubie Nowy Targ
2012-03-01 // czytaj cały
Rozpoczęcie sezonu lotnego w Aeroklubie Nowy Targ 24.01.12 - 1.04.12
Konkurs ofert na działalność spadochronową na lotnisku EPNTKonkurs ofert na działalność spadochronową na lotnisku EPNT
2012-03-01 // czytaj cały
OGŁOSZENIE o konkursie ofert na dzierżawę pomieszczeń spadochroniarni i określonej powierzchni lotniska
w Nowym Targu z przeznaczeniem na prowadzenie działalności spadochronowej.
Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotoweAeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie szybowcowe i samolotowe
2012-02-03 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Komunikat Komisji Konkursowej
2012-02-03 // czytaj cały
Komunikat komisji konkursowej dotyczący rozstrzygnięcia konkursu na prowadzenie działalności spadochronowej na lotnisku w Nowym Targu.
Korzystne ubezpieczenie NNW
2012-01-27 // czytaj cały
Informujemy, że wdrażanie procedur przystąpienia do ubezpieczenia i otrzymania legitymacji członkowskiej, przy wynegocjowanej przez Aeroklub Polski z firmą CORIS nowej, bardzo konkurencyjnej składce za ubezpieczenie, jest możliwe wyłącznie dla członków, którzy spełniają wymóg opłacania składek na rzecz Aeroklubu Regionalnego oraz Aeroklubu Polskiego.
Przekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy TargPrzekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy Targ
2012-01-17 // czytaj cały
Rozliczając się z fiskusem możesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz Aeroklubu Nowy Targ. Otrzymane środki przeznaczymy na zakup nowoczesnego sprzętu latającego. Wszystkim tym, którzy zdecydują się wspomóc Aeroklub w ten sposób serdecznie dziękujemy!
Regulamin składek członkowskich na rok 2012
2012-01-08 // czytaj cały
Uchwała nr 89/2012/VI Prezydium Zarządu Aeroklubu Nowy Targ z dnia 07.01.2012r. w sprawie: ustalenia regulaminu opłacania składek członkowskich w Aeroklubie Nowy Targ na rok 2012.
Akcja Bezpiecznie Zimą - program imprezy
2011-12-09 // czytaj cały
Program akcji Bezpiecznie Zimą | 11 Grudnia 2011 - Start godzina 10:00 - Wstęp wolny!