Aktualności

Przekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy TargPrzekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy Targ
2012-01-17 // czytaj cały
Rozliczając się z fiskusem możesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz Aeroklubu Nowy Targ. Otrzymane środki przeznaczymy na zakup nowoczesnego sprzętu latającego. Wszystkim tym, którzy zdecydują się wspomóc Aeroklub w ten sposób serdecznie dziękujemy!
Regulamin składek członkowskich na rok 2012
2012-01-08 // czytaj cały
Uchwała nr 89/2012/VI Prezydium Zarządu Aeroklubu Nowy Targ z dnia 07.01.2012r. w sprawie: ustalenia regulaminu opłacania składek członkowskich w Aeroklubie Nowy Targ na rok 2012.
Akcja Bezpiecznie Zimą - program imprezy
2011-12-09 // czytaj cały
Program akcji Bezpiecznie Zimą | 11 Grudnia 2011 - Start godzina 10:00 - Wstęp wolny!
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Aeroklubu Nowy Targ - relacja
2011-12-06 // czytaj cały
W dniu 4 grudnia 2011r. odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Aeroklubu Nowy Targ. W Zgromadzeniu udział wzięło kilkudziesięciu członków Aeroklubu Nowy Targ. Głównym celem było złożenie przez władze Aeroklubu przed Walnym Zgromadzeniem sprawozdań ze swojej działalności. Dodatkowo, z uwagi na utrzymujący się wakat w Sądzie Koleżeńskim stowarzyszenia, w porządku obrad znalazły się wybory uzupełniające do tego gremium.
Zebranie Nowotarskiego Klubu Seniorów Lotnictwa im. Tadusza Schiele
2011-12-01 // czytaj cały
Zebranie Nowotarskiego Klubu Seniorów Lotnictwa im. Tadeusza Schiele odbędzie się w dniu 4.12.2011r. o godz. 14.00, w siedzibie Aeroklubu Nowy Targ.

Serdecznie zapraszam.

Franciszek Kolasa
Poślizg bezpiecznie kontrolowany
2011-11-28 // czytaj cały
W niedzielę 11 grudnia na lotnisku będzie okazja, by nauczyć się jazdy samochodem w zimowych warunkach. Uczestnicy akcji „Bezpiecznie zimą” wezmą udział w praktycznych ćwiczeniach, których głównym celem jest nauka prawidłowych zachowań w trudnych sytuacjach drogowych.- Przeciętny kierowca w codziennych sytuacjach rzadko ma okazję sprawdzić rzeczywistą granicę przyczepności opon – takiego ryzyka nie podejmie na drodze, w obecności innych użytkowników. Nie sprawdzi też swojego refleksu – nie zaryzykuje na drodze bezpieczeństwa innych.
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Aeroklubu Nowy Targ
2011-11-19 // czytaj cały
Uprzejmie informujemy, że na podstawie § 29 ust.3, Zarząd Aeroklubu Nowy Targ w drodze uchwały z dnia 13.11.2011r., zwołuje na dzień 4 grudnia 2011r. Walne Zgromadzenie Zwyczajne Sprawozdawcze Aeroklubu Nowy Targ.
Wszystkiego najlepszego instruktorom ANT
2011-10-14 // czytaj cały
Wszystkiego najlepszego instruktorom w Dniu Nauczyciela!

Dziś dzień zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Tym, którzy nam przychodzą na myśl są osoby, które pokazały nam tory kierujące na ścieżki lotniczej kariery.
Zawody F1E - runda Pucharu Polski
2011-10-10 // czytaj cały
Zgodnie z kalendarzem imprez Aeroklubu Polskiego w dniu 02.10.2011r. Aeroklub Nowy Targ był organizatorem zawodów modelarskich zaliczanych do klasyfikacji Pucharu Polski kategorii FIE (modele sterowane magnetycznie). Zawody rozegrano na zboczach w okolicy miejscowości Krempachy.
Msza Święta w intencji tragicznie zmarłych członków ANT
2011-10-02 // czytaj cały
W dniu 9 października o godz. 11.oo w kaplicy Papieskiej pod Turbaczem odbędzie się msza święta za pilotów, którzy zginęli w tym roku na Podhalu - instr. pil. Stanisława Jurewicza i jego ucznia Kamila Cichonia oraz instr. pil. Tadeusza Śwista, a także za wszystkich pilotów pochodzących z Podhala.