Zebranie Sekcji SzybowcowejZebranie Sekcji Szybowcowej
2017-03-22 // czytaj cały
Serdecznie zapraszamy na zebranie Sekcji Szybowcowej które odbędzie się w niedzielę 26-stego marca po konferencji BL i KWT.
Rozpoczęcie sezonu lotniczego !Rozpoczęcie sezonu lotniczego !
2017-02-28 // czytaj cały
KWT i konferencja bezpieczeństwa 26 marca 2017 roku. KWT dla instruktorów 18 marca.
Przekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy TargPrzekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy Targ
2017-02-24 // czytaj cały
Rozliczając się z fiskusem możesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz Aeroklubu Nowy Targ. Otrzymane środki przeznaczymy na zakup nowoczesnego sprzętu latającego. Wszystkim tym, którzy zdecydują się wspomóc Aeroklub w ten sposób serdecznie dziękujemy!
Nowotarskie Święto balonów na ogrzane powietrze już niebawem!Nowotarskie Święto balonów na ogrzane powietrze już niebawem!
2017-02-06 // czytaj cały
W dniach 11 i 12 lutego 2017r. (sobota i niedziela) rozegrane zostaną IV Zimowe Zawody Balonowe
o Puchar firmy PCD Salami.
Hangar na Twój samolotHangar na Twój samolot
2017-01-30 // czytaj cały
W związku z planowaną inwestycją budowy hangaru/ów Aeroklub Nowy Targ szuka zainteresowanych ofertę dzierżawy miejsca w nowym hangarze na okres od 4 do 8 lat na korzystnych warunkach finansowych!
Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocyGramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
2017-01-14 // czytaj cały
Jak co roku w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Aeroklub Nowy Targ ma zaszczyt zaprosić na licytację Vouchera na lot widokowy samolotem wzdłuż Tatr.
Zaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMIZaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMI
2017-01-11 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ wraz z Firmą PCD SALAMI
mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w IV Nowotarskich Zimowych Zawodach Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI, organizowanych w dniach 10.02.-12.02.2017 roku.
Wesołych ŚwiątWesołych Świąt
2016-12-22 // czytaj cały
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia członkom i sympatykom Aeroklubu Nowy Targ.
Balonowy MIKOŁAJBalonowy MIKOŁAJ
2016-11-29 // czytaj cały
Jak co roku Aeroklub Nowy Targ i Firma PCD Salami zapraszają wszystkie dzieci małe i duże na bezpłatne loty balonem na uwięzi.
Zebranie sekcji szybowcowejZebranie sekcji szybowcowej
2016-11-29 // czytaj cały
Drodzy Koledzy i Koleżanki, Członkowie Sekcji Szybowcowej Aeroklubu Nowy Targ.
poprzednia « 1 [2] 3 4 5 ... 31 » następna