Aktualności

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocyGramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
2017-01-14 // czytaj cały
Jak co roku w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Aeroklub Nowy Targ ma zaszczyt zaprosić na licytację Vouchera na lot widokowy samolotem wzdłuż Tatr.
Zaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMIZaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMI
2017-01-11 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ wraz z Firmą PCD SALAMI
mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w IV Nowotarskich Zimowych Zawodach Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI, organizowanych w dniach 10.02.-12.02.2017 roku.
Wesołych ŚwiątWesołych Świąt
2016-12-22 // czytaj cały
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia członkom i sympatykom Aeroklubu Nowy Targ.
Balonowy MIKOŁAJBalonowy MIKOŁAJ
2016-11-29 // czytaj cały
Jak co roku Aeroklub Nowy Targ i Firma PCD Salami zapraszają wszystkie dzieci małe i duże na bezpłatne loty balonem na uwięzi.
Zebranie sekcji szybowcowejZebranie sekcji szybowcowej
2016-11-29 // czytaj cały
Drodzy Koledzy i Koleżanki, Członkowie Sekcji Szybowcowej Aeroklubu Nowy Targ.
Odszedł od nas kol. Stanisław ŁabudaOdszedł od nas kol. Stanisław Łabuda
2016-11-24 // czytaj cały
Ze smutkiem informujemy, że wczoraj odszedł od nas Stanisław Łabuda, członek Aeroklubu Nowy Targ, modelarz i pasjonat lotnictwa...a przede wszystkim serdeczny kolega.
Samsung Galaxy Note 7 - komunikat ULCSamsung Galaxy Note 7 - komunikat ULC
2016-09-29 // czytaj cały
Prezes ULC informuje , że w dniu 9.09.2016r Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego wysłała Biuletyn SIB No: 2016-13 dotyczący zagrożenia pożarem powiązanego z urządzeniami Samsung Galaxy Note7.
Spotkanie z szybownikiem Adamem CzeladzkimSpotkanie z szybownikiem Adamem Czeladzkim
2016-07-06 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ zaprasza na otwarte spotkanie z pil. instr. Adamem Czeladzkim, które odbędzie się w Domu Weselnym Ranczo Lot w sobotę 9-tego lipca o godzinie 19.00.
Modelarze z Nowego Targu ponownie na podium Mistrzostw Polski F3BModelarze z Nowego Targu ponownie na podium Mistrzostw Polski F3B
2016-06-23 // czytaj cały
W słoneczny weekend 18 i 19 czerwca 2016 r. w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski modeli szybowców kat. F3B.
Małopolski Budżet Obywatelski - Piknik LotniczyMałopolski Budżet Obywatelski - Piknik Lotniczy
2016-06-20 // czytaj cały
Drodzy sympatycy Aeroklubu Nowy Targ, mieszkańcy powiatu nowotarskiego prosimy o wsparcie naszego projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego
poprzednia « 1 [2] 3 4 5 ... 30 » następna