aeroDzień Dziecka na nowotarskim rynkuaeroDzień Dziecka na nowotarskim rynku
2014-05-28 // czytaj cały
Skoro Dzień Dziecka…to dobra zabawa dla dzieciaków i nie tylko. Zapraszamy na miejski i w tym roku aeroDzień Dziecka w dniu 31 maja (sobota) w godz. 14.00 – 19.00 na nowotarski Rynek.
Sokoły w Nowym TarguSokoły w Nowym Targu
2014-05-17 // czytaj cały
Do cywilnych samolotów i szybowców na lotnisku Aeroklubu Nowy Targ dołączyły trzy wojskowe Sokoły. Załogi śmigłowców z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej szkolą się w lotach w górach.
Odszedł od nas kolega Kazimierz TopaOdszedł od nas kolega Kazimierz Topa
2014-05-13 // czytaj cały
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że odszedł nasz Kolega Kazimierz Topa. Honorowy członek Aeroklubu Nowy Targ. Cześć Jego Pamięci
Spotkanie z Clivem WatermanemSpotkanie z Clivem Watermanem
2014-05-12 // czytaj cały
Zapraszamy na niezwykle ciekawe spotkanie koleżeńskie z pilotem angielskim, członkiem naszego Aeroklubu. Opowie nam o swoim życiu w Afryce, Anglii oraz o przebiegu swojej kariery lotniczej.
Aeroklub Nowy Targ z trofeum Lotniczego Orła 2013 !Aeroklub Nowy Targ z trofeum Lotniczego Orła 2013 !
2014-05-05 // czytaj cały
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Aeroklub Nowy Targ wygrał rywalizację o tytuł Lotniczego Orła za swoją aktywność w 2013r.
Wyniki zawodów do Pucharu Polski Modeli Szybowców Sterowanych Mechanicznie klasy F1EWyniki zawodów do Pucharu Polski Modeli Szybowców Sterowanych Mechanicznie klasy F1E
2014-04-30 // czytaj cały
Zawody zostały rozegrane w dniu 13 kwietnia 2014 r. w Nowym Targu. Organizatorem zawodów był eroklub Nowy Targ.
Podsumowanie II Nowotarskich Zawodów Makiet Szybowcówych RCPodsumowanie II Nowotarskich Zawodów Makiet Szybowcówych RC
2014-04-29 // czytaj cały
W dniach 26-27.04.2014 na lotniku Aeroklubu Nowy Targ zostały rozegrane II Zawody Makiet Szybowców o Puchar ATTP. Były to zarazem pierwsze zawody w sezonie 2014.
II Nowotarskie Zawody Modeli Makiet Szybowców RCII Nowotarskie Zawody Modeli Makiet Szybowców RC
2014-04-23 // czytaj cały
26-27 kwietnia bieżącego roku w Nowym Targu odbędą się "II Zawody Modeli Makiet Szybowców RC" wchodzące do cyklu imprez o Puchar Air Tow Team Poland.
Załoga balonu na XIII Wielkanocnych Zawodach BalonowychZałoga balonu na XIII Wielkanocnych Zawodach Balonowych
2014-04-14 // czytaj cały
W dniach 10-13 kwietnia 2014 odbyły się w Grudziądzu XIII WIELKANOCNE ZAWODY BALONOWE – pierwsze w tym roku zaliczane do Balonowego Pucharu Polski. Na starcie stanęła m.in. czołówka polskich pilotów oraz siedmiu reprezentantów Litwy.
Nasz Aeroklub walczy o tytuł Lotniczego OrłaNasz Aeroklub walczy o tytuł Lotniczego Orła
2014-04-08 // czytaj cały
Rozpoczęła się IV edycja Plebiscytu Lotnicze Orły, organizowanego przez portal lotniczapolska.pl. Nagroda będzie przyznawana w 13 głównych kategoriach - m. in. Aeroklubu Roku. W tej kategorii nominowany jest ANT.