Tarnów kolejne zawody pucharu ATTP.Tarnów kolejne zawody pucharu ATTP.
2014-07-11 // czytaj cały
Tarnów to kolejne miejsce na mapie Polski w którym spotykamy się na zawodach o puchar ATTP.
Mistrzostwa Polski modeli kosmicznych przeszły do historii!Mistrzostwa Polski modeli kosmicznych przeszły do historii!
2014-07-07 // czytaj cały
W miniony weekend, na nowotarskim lotnisku zmagania o tytuł Mistrza Polski modeli kosmicznych
w klasach S3A, S4A, S6A, S6A kobiet oraz S9A prowadzili zawodnicy z całego kraju. Wszystko rozpoczęło się w piątkowe popołudnie, kiedy do stolicy Podhala - Nowego Targu zjeżdżali się miłośnicy modelarstwa kosmicznego.
Modelarze ponownie na podium w Mistrzostwach PolskiModelarze ponownie na podium w Mistrzostwach Polski
2014-07-05 // czytaj cały
Na Mistrzostwach Polski modeli szybowców zdalnie sterowanych kat. F3B, które odbyły się
w Inowrocławiu w dniach 14-15 czerwca br., Arkadiusz Morawski zajął I miejsce, a Bartłomiej Panikowski był II - obydwaj to członkowie Aeroklubu Nowy Targ.
Mistrzostwa Polski w kategorii modeli kosmicznych już jutro!Mistrzostwa Polski w kategorii modeli kosmicznych już jutro!
2014-07-04 // czytaj cały
Już w najbliższy weekend tj. 5-6 lipca 2014r. na nowotarskim lotnisku po raz pierwszy w historii Aeroklubu Nowy Targ, odbędą się zawody rangi Mistrzostw Polski modeli kosmicznych
Przedszkolaki po raz kolejny z wizytą na nowotarskim lotniskuPrzedszkolaki po raz kolejny z wizytą na nowotarskim lotnisku
2014-06-27 // czytaj cały
W dniu 25.06.2014r. nowotarskie lotnisko odwiedziła gromadka dzieci z Prywatnego Przedszkola „Promyczek” z Nowego Targu.
Relacja z zawodów modelarskich w KarvinieRelacja z zawodów modelarskich w Karvinie
2014-06-13 // czytaj cały
Na ostatnich zawodach w Szczurowej podęliśmy decyzje że początkiem czerwca odwiedzimy kolegów z Czech. I tak w pierwszy weekend czerwca kierunek Karvina.
Szkolenie lotnicze - zostań pilotemSzkolenie lotnicze - zostań pilotem
2014-06-01 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego PL(FB), pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
aeroDzień Dziecka na nowotarskim rynkuaeroDzień Dziecka na nowotarskim rynku
2014-05-28 // czytaj cały
Skoro Dzień Dziecka…to dobra zabawa dla dzieciaków i nie tylko. Zapraszamy na miejski i w tym roku aeroDzień Dziecka w dniu 31 maja (sobota) w godz. 14.00 – 19.00 na nowotarski Rynek.
Sokoły w Nowym TarguSokoły w Nowym Targu
2014-05-17 // czytaj cały
Do cywilnych samolotów i szybowców na lotnisku Aeroklubu Nowy Targ dołączyły trzy wojskowe Sokoły. Załogi śmigłowców z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej szkolą się w lotach w górach.
Odszedł od nas kolega Kazimierz TopaOdszedł od nas kolega Kazimierz Topa
2014-05-13 // czytaj cały
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że odszedł nasz Kolega Kazimierz Topa. Honorowy członek Aeroklubu Nowy Targ. Cześć Jego Pamięci