Aktualności

Przedszkolaki po raz kolejny z wizytą na nowotarskim lotniskuPrzedszkolaki po raz kolejny z wizytą na nowotarskim lotnisku
2014-06-27 // czytaj cały
W dniu 25.06.2014r. nowotarskie lotnisko odwiedziła gromadka dzieci z Prywatnego Przedszkola „Promyczek” z Nowego Targu.
Relacja z zawodów modelarskich w KarvinieRelacja z zawodów modelarskich w Karvinie
2014-06-13 // czytaj cały
Na ostatnich zawodach w Szczurowej podęliśmy decyzje że początkiem czerwca odwiedzimy kolegów z Czech. I tak w pierwszy weekend czerwca kierunek Karvina.
Szkolenie lotnicze - zostań pilotemSzkolenie lotnicze - zostań pilotem
2014-06-01 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego PL(FB), pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
aeroDzień Dziecka na nowotarskim rynkuaeroDzień Dziecka na nowotarskim rynku
2014-05-28 // czytaj cały
Skoro Dzień Dziecka…to dobra zabawa dla dzieciaków i nie tylko. Zapraszamy na miejski i w tym roku aeroDzień Dziecka w dniu 31 maja (sobota) w godz. 14.00 – 19.00 na nowotarski Rynek.
Sokoły w Nowym TarguSokoły w Nowym Targu
2014-05-17 // czytaj cały
Do cywilnych samolotów i szybowców na lotnisku Aeroklubu Nowy Targ dołączyły trzy wojskowe Sokoły. Załogi śmigłowców z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej szkolą się w lotach w górach.
Odszedł od nas kolega Kazimierz TopaOdszedł od nas kolega Kazimierz Topa
2014-05-13 // czytaj cały
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że odszedł nasz Kolega Kazimierz Topa. Honorowy członek Aeroklubu Nowy Targ. Cześć Jego Pamięci
Spotkanie z Clivem WatermanemSpotkanie z Clivem Watermanem
2014-05-12 // czytaj cały
Zapraszamy na niezwykle ciekawe spotkanie koleżeńskie z pilotem angielskim, członkiem naszego Aeroklubu. Opowie nam o swoim życiu w Afryce, Anglii oraz o przebiegu swojej kariery lotniczej.
Aeroklub Nowy Targ z trofeum Lotniczego Orła 2013 !Aeroklub Nowy Targ z trofeum Lotniczego Orła 2013 !
2014-05-05 // czytaj cały
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Aeroklub Nowy Targ wygrał rywalizację o tytuł Lotniczego Orła za swoją aktywność w 2013r.
Wyniki zawodów do Pucharu Polski Modeli Szybowców Sterowanych Mechanicznie klasy F1EWyniki zawodów do Pucharu Polski Modeli Szybowców Sterowanych Mechanicznie klasy F1E
2014-04-30 // czytaj cały
Zawody zostały rozegrane w dniu 13 kwietnia 2014 r. w Nowym Targu. Organizatorem zawodów był eroklub Nowy Targ.
Podsumowanie II Nowotarskich Zawodów Makiet Szybowcówych RCPodsumowanie II Nowotarskich Zawodów Makiet Szybowcówych RC
2014-04-29 // czytaj cały
W dniach 26-27.04.2014 na lotniku Aeroklubu Nowy Targ zostały rozegrane II Zawody Makiet Szybowców o Puchar ATTP. Były to zarazem pierwsze zawody w sezonie 2014.