9 PODHALAŃSKI RC MODEL SHOW9 PODHALAŃSKI RC MODEL SHOW
2014-09-08 // czytaj cały
W dniach 2-3.08.2014 odbył się, jak to jest od dziewięciu lat piknik modelarski.
Wzięło udział 70 modelarzy z całej polski oraz ze Słowacji i Austrii ,tym samym piknik miał rangę międzynarodową.
Piloci z Jordanii odlecieli z lotniska w Nowym Targu.Piloci z Jordanii odlecieli z lotniska w Nowym Targu.
2014-08-21 // czytaj cały
W pokazach lotniczych, w ramach Nowotarskiego Pikniku Lotniczego, udział wzięli piloci z Grupy Akrobacyjnej Royal Jordanian Falcons. Grupa ta została założona w 1976 roku przez Jego Wysokość Króla Husseina Bin Talal w celu promocji pokoju i przyjaźni na świecie przez sztukę awiacji.
VI Nowotarski Piknik Lotniczy przeszedł już do historii!VI Nowotarski Piknik Lotniczy przeszedł już do historii!
2014-08-21 // czytaj cały
W dniach 16-17 sierpnia 2014r. odbył się VI Nowotarski Piknik Lotniczy – największa tego typu impreza na Podhalu. Wielkie święto lotnicze zgromadziło dziesiątki statków powietrznych oraz tysiące osób podziwiających podniebne wyczyny mistrzów awiacji.
ROYAL JORDANIAN FALCONS na EPNTROYAL JORDANIAN FALCONS na EPNT
2014-08-05 // czytaj cały
Dzisiaj w samo południe przylecieli do nas piloci z grupy akrobacyjnej Royal Jordanian Falcons, którzy będą gwiazdą tegorocznego VI Nowotarskiego Pikniku Lotniczego, który odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia.
Skrzydła Wielkiej Wojny w Nowym TarguSkrzydła Wielkiej Wojny w Nowym Targu
2014-07-29 // czytaj cały
Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie oraz Aeroklub Nowy Targ zapraszają na piknik lotniczo-historyczny z okazji wybuchu I Wojny Światowej. Impreza odbędzie się na lotnisku miejskim w Nowym Targi w dniu 10 sierpnia 2014r. w godz. od 10.00 do 18.00.
9. Podhalański RC Air Show9. Podhalański RC Air Show
2014-07-25 // czytaj cały
Już w najbliższy weekend Air Show modelarskie. Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy.
Szkolenie lotnicze - zostań pilotemSzkolenie lotnicze - zostań pilotem
2014-07-24 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego PL(FB), pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Nowotarżanin na podium  - relacja z Ostrów GlideNowotarżanin na podium - relacja z Ostrów Glide
2014-07-23 // czytaj cały
W dniach 11.-20.07.2014r. w Ostrowie Wielkopolskim przy okazji rozgrywania XXI Szybowcowych Mistrzostw Polski Kobiet w klasie Klub
A, odbyły się również Krajowe Zawody Szybowcowe w klasach 18-metrowej, Standard i Klub B, w których miałem okazję brać udział i reprezentować Aeroklub Nowy Targ.
Lotnicze opowieści czyli Spotkanie z JózkamiLotnicze opowieści czyli Spotkanie z Józkami
2014-07-13 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ serdecznie zaprasza na spotkanie z pilotami-instruktorami Panem Józefem Ramsem oraz Józefem Wójtowiczem, które odbędzie się 18 lipca ( piątek ) o godzinie 18.30 w Barze Wilga na Lotnisku Miejskim w Nowym Targu.
Kochał być w chmurachKochał być w chmurach
2014-07-13 // czytaj cały
5 lipca 2014 r. w katastrofie lotniczej w Topolewie pod Częstochową zginął Bartłomiej Wójciak związany z nowotarskim lotniskiem, miał 27 lat.