Skrzydła Wielkiej Wojny w Nowym TarguSkrzydła Wielkiej Wojny w Nowym Targu
2014-07-29 // czytaj cały
Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie oraz Aeroklub Nowy Targ zapraszają na piknik lotniczo-historyczny z okazji wybuchu I Wojny Światowej. Impreza odbędzie się na lotnisku miejskim w Nowym Targi w dniu 10 sierpnia 2014r. w godz. od 10.00 do 18.00.
9. Podhalański RC Air Show9. Podhalański RC Air Show
2014-07-25 // czytaj cały
Już w najbliższy weekend Air Show modelarskie. Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy.
Szkolenie lotnicze - zostań pilotemSzkolenie lotnicze - zostań pilotem
2014-07-24 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego PL(FB), pilota szybowcowego PL(G) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Nowotarżanin na podium  - relacja z Ostrów GlideNowotarżanin na podium - relacja z Ostrów Glide
2014-07-23 // czytaj cały
W dniach 11.-20.07.2014r. w Ostrowie Wielkopolskim przy okazji rozgrywania XXI Szybowcowych Mistrzostw Polski Kobiet w klasie Klub
A, odbyły się również Krajowe Zawody Szybowcowe w klasach 18-metrowej, Standard i Klub B, w których miałem okazję brać udział i reprezentować Aeroklub Nowy Targ.
Lotnicze opowieści czyli Spotkanie z JózkamiLotnicze opowieści czyli Spotkanie z Józkami
2014-07-13 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ serdecznie zaprasza na spotkanie z pilotami-instruktorami Panem Józefem Ramsem oraz Józefem Wójtowiczem, które odbędzie się 18 lipca ( piątek ) o godzinie 18.30 w Barze Wilga na Lotnisku Miejskim w Nowym Targu.
Kochał być w chmurachKochał być w chmurach
2014-07-13 // czytaj cały
5 lipca 2014 r. w katastrofie lotniczej w Topolewie pod Częstochową zginął Bartłomiej Wójciak związany z nowotarskim lotniskiem, miał 27 lat.
Tarnów kolejne zawody pucharu ATTP.Tarnów kolejne zawody pucharu ATTP.
2014-07-11 // czytaj cały
Tarnów to kolejne miejsce na mapie Polski w którym spotykamy się na zawodach o puchar ATTP.
Mistrzostwa Polski modeli kosmicznych przeszły do historii!Mistrzostwa Polski modeli kosmicznych przeszły do historii!
2014-07-07 // czytaj cały
W miniony weekend, na nowotarskim lotnisku zmagania o tytuł Mistrza Polski modeli kosmicznych
w klasach S3A, S4A, S6A, S6A kobiet oraz S9A prowadzili zawodnicy z całego kraju. Wszystko rozpoczęło się w piątkowe popołudnie, kiedy do stolicy Podhala - Nowego Targu zjeżdżali się miłośnicy modelarstwa kosmicznego.
Modelarze ponownie na podium w Mistrzostwach PolskiModelarze ponownie na podium w Mistrzostwach Polski
2014-07-05 // czytaj cały
Na Mistrzostwach Polski modeli szybowców zdalnie sterowanych kat. F3B, które odbyły się
w Inowrocławiu w dniach 14-15 czerwca br., Arkadiusz Morawski zajął I miejsce, a Bartłomiej Panikowski był II - obydwaj to członkowie Aeroklubu Nowy Targ.
Mistrzostwa Polski w kategorii modeli kosmicznych już jutro!Mistrzostwa Polski w kategorii modeli kosmicznych już jutro!
2014-07-04 // czytaj cały
Już w najbliższy weekend tj. 5-6 lipca 2014r. na nowotarskim lotnisku po raz pierwszy w historii Aeroklubu Nowy Targ, odbędą się zawody rangi Mistrzostw Polski modeli kosmicznych