Sekcja balonowa

Zaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMIZaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMI
2016-01-21 //
Aeroklub Nowy Targ wraz z Firmą PCD SALAMI mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w IV Nowotarskich Zimowych Zawodach Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI, organizowanych w dniach 04.03.-06.03.2016 roku.
Zaproszenie na III Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMIZaproszenie na III Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMI
2014-12-15 //
Aeroklub Nowy Targ wraz z Firmą PCD SALAMI mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w III Nowotarskich Zimowych Zawodach Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI, organizowanych w dniach 06.02.-08.02.2015 roku.
Zaproszenie na II Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMIZaproszenie na II Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMI
2013-12-20 //
Koleżanki i Koledzy baloniarze!
Przesyłamy zaproszenie na II Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMI. Chcemy podtrzymywać tradycję w organizacji zawodów balonowych. Sytuacja budżetowa, tym razem, zmusza nas jednak do zmiany formy zakwaterowania.
Zaproszenie na zawody balonowe 2012Zaproszenie na zawody balonowe 2012
2012-11-07 //
Koleżanki i Koledzy Baloniarze!
Przesyłamy zaproszenie na zawody balonowe, które po raz pierwszy chcemy rozegrać na Podhalu.
Termin zawodów jest nieco inny, niż pierwotnie zakładaliśmy – przesunęliśmy go o jeden tydzień.
Drodzy Koledzy Baloniarze!Drodzy Koledzy Baloniarze!
2012-10-23 //
Drodzy Koledzy Baloniarze!
Tym, którzy jeszcze nie wiedzą, chcemy się pochwalić, że od niedawna lata po niebie Podhala pierwszy balon zakupiony przez działającą na tym terenie Firmę PCD SALAMI, a przekazany w użytkowanie Aeroklubowi Nowy Targ.