Aktualności

Zostań pilotem - Rusza nabór na szkolenie teoretyczneZostań pilotem - Rusza nabór na szkolenie teoretyczne
2019-12-29 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego BPL, pilota szybowcowego SPL, pilota samolotu lekkiego LAPL(A) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Lokale pod wynajem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą w Nowym TarguLokale pod wynajem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą w Nowym Targu
2019-12-13 // czytaj cały
Zarząd Aeroklubu Nowy Targ odda w najem następujące pomieszczeniaz przeznaczeniem na działalność gospodarczą położone w budynku spadochroniarni na terenie lotniska w Nowym Targu.
Teren pod wynajem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą w Nowym TarguTeren pod wynajem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą w Nowym Targu
2019-12-13 // czytaj cały
Zarząd Aeroklubu Nowy Targ odda w dzierżawę następujące nieruchomości z przeznaczeniem na działalność gospodarczą położone w obszarze lotniska w Nowym Targu
Henryk Franczak :(Henryk Franczak :(
2019-11-05 // czytaj cały
"Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją".
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że zmarł, przeżywszy lat 70, nasz Kolega, instruktor kpt. pil. Henryk Franczak.
II Zlot Zabytkowych Szybowców Czarna Góra - LitwinkaII Zlot Zabytkowych Szybowców Czarna Góra - Litwinka
2019-09-07 // czytaj cały
Zapraszamy na II II Zlot Zabytkowych Szybowców Czarna Góra - Litwinka.
Dziękujemy !Dziękujemy !
2019-07-15 // czytaj cały
Szanowni Państwo,
W imieniu organizatorów XI edycji Nowotarskiego Pikniku Lotniczego serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom, partnerom strategicznym ipartnerom medialnym, atakże wszystkim instytucjom isłużbom, które wsparły przygotowanie izabezpieczenie Pikniku.
Zwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy TargZwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
2019-05-31 // czytaj cały
Uprzejmie informujemy, że Zarząd Aeroklubu Nowy Targ, na podstawie §12 ust.3 i 6 Statutu ANT, podjął uchwałę w sprawie zwołania na dzień 15 czerwca 2019r. (sobota) Zwyczajnego Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Aeroklubu Nowy Targ.
Uroczyste rozpoczęcie sezonu lotniczego 2019 - Msza ŚwiętaUroczyste rozpoczęcie sezonu lotniczego 2019 - Msza Święta
2019-04-23 // czytaj cały
Zapraszamy członków oraz sympatyków Aeroklubu Nowy Targ na Mszę Świętą w hangarze Aeroklubu Nowy Targ.
Niedziela 28.04.2019, godzina 9.00

Uroczyste rozpoczęcie sezonu lotniczego 2019
VI Nowotarskie Zimowe Zawody BalonoweVI Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe
2019-01-30 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ wraz z Firmą PCD SALAMI po raz szósty będą organizatorami Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI, które zostały zaplanowane na 22-24 lutego 2019 roku.
Zlot zabytkowych szybowcówZlot zabytkowych szybowców
2018-08-22 // czytaj cały
w 95 rocznicę I – szych Krajowych Zawodów Szybowcowych Czarna Góra - Litwinka 28 - 30 września 2018 roku.
[1] 2 3 4 5 ... 33 » następna