Zmarł Jacek PawlikZmarł Jacek Pawlik
2020-03-14 // czytaj cały
Koleżanki i koledzy,
Z wielkim smutkiem informuję, że w dniu wczorajszym zmarł nasz serdeczny kolega Jacek Pawlik.
Lotnik i modelarz.
Zawody Balonowe już w ten weekendZawody Balonowe już w ten weekend
2020-02-24 // czytaj cały
Już w najbliższy weekend ( 28.02-01.03.2020r. ) po raz siódmy Aeroklub Nowy Targ i Firma PCD SALAMI będą organizatorami Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI.
VII Zimowe Zawody Balonowe o Puchar firmy PCD SalamiVII Zimowe Zawody Balonowe o Puchar firmy PCD Salami
2020-02-04 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ wraz z Firmą PCD SALAMI mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w VII Nowotarskich Zimowych Zawodach Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI, organizowanych w dniach 28.02.-01.03.2020 roku.
Zostań pilotem - Rusza nabór na szkolenie teoretyczneZostań pilotem - Rusza nabór na szkolenie teoretyczne
2019-12-29 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego BPL, pilota szybowcowego SPL, pilota samolotu lekkiego LAPL(A) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Lokale pod wynajem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą w Nowym TarguLokale pod wynajem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą w Nowym Targu
2019-12-13 // czytaj cały
Zarząd Aeroklubu Nowy Targ odda w najem następujące pomieszczeniaz przeznaczeniem na działalność gospodarczą położone w budynku spadochroniarni na terenie lotniska w Nowym Targu.
Teren pod wynajem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą w Nowym TarguTeren pod wynajem z przeznaczeniem na działalność gospodarczą w Nowym Targu
2019-12-13 // czytaj cały
Zarząd Aeroklubu Nowy Targ odda w dzierżawę następujące nieruchomości z przeznaczeniem na działalność gospodarczą położone w obszarze lotniska w Nowym Targu
Henryk Franczak :(Henryk Franczak :(
2019-11-05 // czytaj cały
"Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją".
Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że zmarł, przeżywszy lat 70, nasz Kolega, instruktor kpt. pil. Henryk Franczak.
II Zlot Zabytkowych Szybowców Czarna Góra - LitwinkaII Zlot Zabytkowych Szybowców Czarna Góra - Litwinka
2019-09-07 // czytaj cały
Zapraszamy na II II Zlot Zabytkowych Szybowców Czarna Góra - Litwinka.
Dziękujemy !Dziękujemy !
2019-07-15 // czytaj cały
Szanowni Państwo,
W imieniu organizatorów XI edycji Nowotarskiego Pikniku Lotniczego serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom, partnerom strategicznym ipartnerom medialnym, atakże wszystkim instytucjom isłużbom, które wsparły przygotowanie izabezpieczenie Pikniku.
Zwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy TargZwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
2019-05-31 // czytaj cały
Uprzejmie informujemy, że Zarząd Aeroklubu Nowy Targ, na podstawie §12 ust.3 i 6 Statutu ANT, podjął uchwałę w sprawie zwołania na dzień 15 czerwca 2019r. (sobota) Zwyczajnego Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Aeroklubu Nowy Targ.
[1] 2 3 4 5 ... 33 » następna