Spotkanie autorskieSpotkanie autorskie
2024-02-28 // czytaj cały
Zarząd Aeroklubu Nowy Targ zaprasza na spotkanie z instruktorem pilotem Józefem Wójtowiczem, autora książki "Książka pilota", które odbędzie się 10 marca 2024 roku o godz 15:00 w sali wykładowej naszego aeroklubu.
Zostań pilotem - nabór na szkolenia lotniczeZostań pilotem - nabór na szkolenia lotnicze
2024-01-03 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego BPL, pilota szybowcowego SPL, pilota samolotu ultralekkiego UAP(L), pilota samolotu lekkiego LAPL(A) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Zmarł Karol CeremugaZmarł Karol Ceremuga
2023-12-25 // czytaj cały
Niezwykle smutną wiadomość przyniósł wigilijny poranek. W wieku zaledwie 33 lat zmarł nagle nasz kolega Karol Ceremuga.
Kierownik Szkolenia (HT) i Kierownik Operacji LotniczychKierownik Szkolenia (HT) i Kierownik Operacji Lotniczych
2023-12-15 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ poszukuje pracownika w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisku: Kierownik szkolenia (HT) w Organizacji Szkolenia Lotniczego ATO i Kierownika Operacji Lotniczych w Organizacji Przewoźnika Lotniczego (AOC) – loty widokowe.
Zakończenie sezonu lotniczego 2023 !Zakończenie sezonu lotniczego 2023 !
2023-10-06 // czytaj cały
Symboliczne zakończenie sezonu w Aeroklubie planujemy na sobotę - 14 października. Tradycyjnie rozegramy zawody w celności lądowania oraz wręczymy dyplomy i odznaki ukończenia szkolenia podstawowego.
IV Zlot Zabytkowych SzybowcówIV Zlot Zabytkowych Szybowców
2023-08-28 // czytaj cały
W tym roku z racji wyjątkowej, okrągłej rocznicy 100 lecia rozegrania pierwszych szybowcowych zawodów w Polsce postanowiliśmy przygotować dla Was blok pokazów w locie.
Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych kat. F3BMistrzostwa Polski Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych kat. F3B
2023-06-07 // czytaj cały
W dniach 3 i 4 czerwca 2023 roku na nowotarskim lotnisku odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych kat. F3B, których organizatorem była sekcja modelarska przy Aeroklubie Nowy Targ.
Zapraszamy na pokaz filmu dokumentalnego pt. "303" w reż. Tomasza MagierskiegoZapraszamy na pokaz filmu dokumentalnego pt. "303" w reż. Tomasza Magierskiego
2023-06-06 // czytaj cały
Pokaz filmu oraz spotkanie z reżyserem odbędą się w dniu 12 czerwca 2023 r. o godz. 18:00 w Transgranicznym Centrum Edukacji Euroregionu "Tatry" w Nowym Targu ul. Sobieskiego 2.
Zwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy TargZwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
2023-05-24 // czytaj cały
Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 kwietnia 2023r. Zarząd Aeroklubu Nowy Targ, na podstawie §12 ust.3 i 6 Statutu ANT, podjął uchwałę w sprawie zwołania na dzień 08 czerwca 2023 r. (czwartek) Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Aeroklubu Nowy Targ. I termin zebrania został wyznaczony na godz. 11.00, natomiast II termin na godz. 11.15. Zebranie odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Nowy Targ przy ul. Lotników 1.
2. Małopolski Festiwal Balonowy "Odlotowa Małopolska"2. Małopolski Festiwal Balonowy "Odlotowa Małopolska"
2023-03-28 // czytaj cały
Małopolska Organizacja Turystyczna, Województwo Małopolskie, Miasto Nowy Targ, Aeroklub Nowy Targ, oraz Kraków Balloon Team zapraszają na 2. Małopolski Festiwal Balonowy – „Odlotowa Małopolska”, który rozegra się na przełomie marca i kwietnia na podhalańskim niebie.
[1] 2 3 4 5 ... 38 » następna