Aktualności

Zostań pilotem - Rusza szkolenie teoretyczne - ostatni nabór w tym rokuZostań pilotem - Rusza szkolenie teoretyczne - ostatni nabór w tym roku
2017-05-14 // czytaj cały
Organizacja Szkolenia Lotniczego - Aeroklub Nowy Targ ogłasza nabór na teoretyczne szkolenie do licencji pilota balonu wolnego BPL, pilota szybowcowego SPL, pilota samolotu lekkiego LAPL(A) oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w systemie weekendowym.
Nowotarski piknik lotniczy w ogólnopolskim konkursie na najlepsze inicjatywy obywatelskieNowotarski piknik lotniczy w ogólnopolskim konkursie na najlepsze inicjatywy obywatelskie
2017-03-31 // czytaj cały
"Mieszkam tu! - Mądre pomysły na mądre miasto" - to konkurs na najlepsze projekty zgłoszone lub zrealizowane w Polsce w ramach samorządowych budżetów obywatelskich.
Walne Zgromadzenie, Msza Św.Walne Zgromadzenie, Msza Św.
2017-03-25 // czytaj cały
09.30 - Msza Św. uroczyste rozpoczęcie sezonu lotniczego 2017, 11.00 - Sprawozdawcze Zwyczajne Walne Zgromadzenie Aeroklubu Nowy Targ
Zebranie Sekcji SzybowcowejZebranie Sekcji Szybowcowej
2017-03-22 // czytaj cały
Serdecznie zapraszamy na zebranie Sekcji Szybowcowej które odbędzie się w niedzielę 26-stego marca po konferencji BL i KWT.
Rozpoczęcie sezonu lotniczego !Rozpoczęcie sezonu lotniczego !
2017-02-28 // czytaj cały
KWT i konferencja bezpieczeństwa 26 marca 2017 roku. KWT dla instruktorów 18 marca.
Przekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy TargPrzekaż 1% podatku dla Aeroklubu Nowy Targ
2017-02-24 // czytaj cały
Rozliczając się z fiskusem możesz przekazać 1% swojego podatku na rzecz Aeroklubu Nowy Targ. Otrzymane środki przeznaczymy na zakup nowoczesnego sprzętu latającego. Wszystkim tym, którzy zdecydują się wspomóc Aeroklub w ten sposób serdecznie dziękujemy!
Nowotarskie Święto balonów na ogrzane powietrze już niebawem!Nowotarskie Święto balonów na ogrzane powietrze już niebawem!
2017-02-06 // czytaj cały
W dniach 11 i 12 lutego 2017r. (sobota i niedziela) rozegrane zostaną IV Zimowe Zawody Balonowe
o Puchar firmy PCD Salami.
Hangar na Twój samolotHangar na Twój samolot
2017-01-30 // czytaj cały
W związku z planowaną inwestycją budowy hangaru/ów Aeroklub Nowy Targ szuka zainteresowanych ofertę dzierżawy miejsca w nowym hangarze na okres od 4 do 8 lat na korzystnych warunkach finansowych!
Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocyGramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
2017-01-14 // czytaj cały
Jak co roku w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Aeroklub Nowy Targ ma zaszczyt zaprosić na licytację Vouchera na lot widokowy samolotem wzdłuż Tatr.
Zaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMIZaproszenie na IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar Firmy PCD SALAMI
2017-01-11 // czytaj cały
Aeroklub Nowy Targ wraz z Firmą PCD SALAMI
mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w IV Nowotarskich Zimowych Zawodach Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI, organizowanych w dniach 10.02.-12.02.2017 roku.
[1] 2 3 4 5 ... 30 » następna